جهنم یا بهشت افکار

آقای مدیر ، هر روز خودت را به جهنم میبری یا بهشت؟

سلاااااام ، حالتووووون چطوره ؟ 🌸🌸🌸

من رضا نکوئی هستم مدیر وب سایت مدیر مجازی و در این مقاله میخوام درباره افکاری که در روز داریم و حال و احساسی که در اون روز پیدا میکنیم برات باهات صحبت کنم .

مقوله بسیار مهمی است و میتونه مثل آب روی آتیش ، حال و روحیه تو رو از این به بعد خوب کنه .

فقط قبل اینکه مطلب رو برات باز کنم و بگم چطوری میتونه حال و روحیه ات رو عالی کنی ، باید بهم یک قول بدی !

اول یک سوال بپرسم ازت ، میخوای هر روز ، حال و روحیه عالی داشته باشی؟ میخوای توان تصمیم های عالی و نتایج عالی رو در خودت تقویت کنی ؟ میخوای همیشه در حال پیشرفت در کسب و کارت و زندگیت باشی ؟

اگر اینها رو میخوای ، لطفا یا ادامه این مقاله رو نخون و این صفحه رو ببند و یا قول بده که 100% به گفته های من عمل میکنی ، گفته هایی که باعث میشه اگر به اونها عمل کنی :

  • روحیه ات زیر و رو میشه.
  • تصمیمات بهتری برای کار و زندگی میگیری.
  •  و متعاقب این تصمیمات، به دستاورهای خیلی بهتری در کار و زندگی میرسی.

قول میدی ،  یا بیخیال خوندن میشی؟

 

چرا باید قول بدم :

تنها یک دلیل داره که میخوام ازت قول بگیرم ، حرفهای من فقط و فقط و فقط در صورت عمل کردن به اونها برات نتیجه داره ، والسلام .

اگر میخوای قول نداده  ،ادامه مقاله رو بخونی لااقل این مطلب یادت نشه ، فقط و فقط و فقط در صورتی نتیجه داره که عمل کنی ، با دونستن این مطالب اتفاقی برات نمی افته.

 

با افکارت هر روز ، احساس بودن در جهنم داری یا بهشت؟

بزار برای اینکه مطلب قشنگ برات جا بیفته با یک مثال برات توضیح بدم :

کدوم مجلس عروسی که رفتی خیلی بهت خوش گذشت ؟ دقیقا اون ساعات حضور در مجلس عروسی رو یادت بیار ، با چه زوق و شوقی حاضر شدین برین عروسی ؟ توی مسیر گل میگفتین و گل میشنیدین ؟ بگو و بخند براه بود ؟ وقتی رسیدین چه اتفاقی افتاد ؟ تو عروسی چقدر خوش گذشت ؟ کلک بگو ببینم وسط مجلس هم رفتی و مجلس گرم کردی یا نه ؟ چقدر از دوستان و آشنایان و اقوامی رو دیدی ، که خیلی وقت بود ندیده بودی ؟ چقدر خوش گذشت اون شب ؟

حالا یک سوال ، مجلس که تمام شد و اومدین بیرون ، چه حس و حالی داشتی ؟ دقیقا یادت بیاد و احساسش کن . صبر کن ادامه رو نخون ، دقیقا اون حس زیبای انتهای مجلس رو حس کن ، حس کن ، بازم حس کن ، چند ثانیه صبر کن و حس کن و بعد برو خط بعد .

حالا ضمن عذرخواهی میخوام ببرمت به آخرین مجلس عزای یکی از عزیزانت ، ببخش منو ، اما باید با من بیای تا مطلب امروز رو بگیری ، خداوند رحمت کنه ، آخرین عزیزی که از دست دادی کی بود ؟ خدا بیارمرزه ایشون رو .

چطوری فوت ایشون رو مطلع شدی ؟ چه حالی پیدا کردی ؟ رفتی برای تدفین چه حالی داشتی ؟ مجلس خاکسپاری تمام شد و برگشتی منزل ، چند ثانیه توقف کن و حال و روحیه اون لحظه رو یادت بیاد و الان دقیق حسش کن . نرو خط بعد چند ثانیه اون حال و روحیه رو حس کن …….

 

حالا به من بگو :

ساعت آخر مجلس عروسی چه حسی داشتی ؟ و لحظه برگشت از تدفین عزیزت چه حسی داشتی ؟ برادر یا خواهر عزیز من ، من و تو میتونیم با چیزهایی که بهشون فکر میکنیم ، هر روز رو  ، برای خودمون و احساسمون تبدیل به عروسی یا عزا کنیم .

 

یعنی چی :

یعنی همین امروز که صبح از خواب پا شدی هنوز چشمات رو باز نکرده بودی ، اولین فکری که به ذهنت اومد چی بود ؟ فکر بدبختی ها ؟ یا فکر به خوشیها و لذت های امروز ؟ چقدر روش تمرکز کردی ؟ چه حال و احساسی بهت دست داد ؟

تازه این اولین فکری بود که ذهنت رسید و هنوز چشات رو هم باز نکرده بودی ؟  تا همین الان که این مقاله رو میخونی ، چند تا فکر مشابه امروز به ذهنت رسیده ؟ روی این همه فکر چقدر تمرکز کردی ؟ چقدر بهشون فکر کردی ؟ چقدر روحیه خودت رو با فکر های خراب از صبح داغون کردی ؟ چقدر غرق این افکار شدی ؟

 

 

خوب نکن این کارو مسلمون !

 

 

اگر جز اون دسته از افرادی هستی که فقط فکرهای منفی و مخرب از صبح داشتی ، خوب این فکرها رو به ذهنت راه نده ، چرا از صبح احساسات رو به دفن یک عزیز فرستادی و چرا اینگونه روحیه و حال خودت رو از صبح خراب کردی ؟

 

مگه میشه ؟

ممکنه از من بپرسی و بگی ، ای عمو انگار نفست از جای گرم در میاد ، مگر میشه با همه مشکلات کرونا و وضعیت اقتصادی و کاسبی خراب و ……هزار تا دلیل دیگه ، مگه میشه به نکات منفی فکر کنی ؟ من فکر نکنم  ، نکات منفی منو رها نمیکنن .

اگر این حرف ، حرف تو هم هست ، من در جواب بهت میگم ، خوب بکن !

 

هر روز از این افکار کن و خودت و احساساتت رو بفرست به جهنم و کاری کن که هر روز فلج مغزی بشی و نتونی به هیچی فکر کنی و هیچ تصمیم درستی نتونی بگیری و هر روزت بدتر از دیروزت بشه ، اما :

اما اگر به من قول دادی که به حرفام عمل کنی ، و اگر میخوای هر روز به جهنم نبری احساسات رو ادامه رو بخون .

 

قدرت انسان برای تغییر :

همه انسانها قدرت تغییر دارن و تو میتونی با تمرین و تکرار به این مهارت برسی که دیگه اصلا به بدبختیهای زندگیت با اینکه هر روز باهاش پنجه در پنجه هستی ، اما اصلا به بد بختیهای زندگیت فکر نکنی و هر روز احساساتت رو به عروسی و بهشت بفرستی و حال خوب داشته باشی ، روحیه عالی داشته باشی ، تصمیمات صحیح و مدبرانه بگیری و دستاوردهای عالی و بی نظیر به دست بیاری ،چطوره ؟ میخوای اینها رو ؟

دلیلی نداره هم با مشکلات پنچه در پنچه باشی و هم بار مسائل روانی و فکری و احساسی اونها رو به دوش بکشی ، فقط درگیر بودن برای حل مشکلات کافیه . نکن این کارو با خودت !😔😔

 

تمرین ، تمرین و تکرار :

اگر میخوای به چنین جایگاهی برسی که در اوج بدبختی و مشکلات روحیه و احساس عالی داشته باشی و تصمیم های با فکر و درست بگیری و دستاوردها رو پشت سر هم به دست بیاری ، باید تمرین کنی وقتی یک فکر منفی و حال بد کن به سمتت میاد ، باید یادبگیری دنبالش نکنی ، یعنی غرقش نشی ، یعنی نشینی سه ساعت برای خودت خیال بافی کنی و به افکار منفی ادامه بدی.

باید هر فکر منفی به ذهنت رسید  ،بلافاصله هوشیار بشی و متوجه ورود ویروس مخرب به ذهنت بشی و بلافاصله به چیز دیگه ای فکر کنی ، هر چیزی غیر از اون فکر منفی یا هر فکر منفی دیگه و دنبال نکردن اونها .

اگر این تمرین و تکرار رو بصورت جدی دنبال کنی بعد مدتی ذهن  تو یاد میگیره و در اوج مشکلات سراغ افکار و خیالبافی منفی نمیره و اصلا بعد مدتی به جایی میرسی با این تمرین و تکرار ، غیر از فکر مثبت و حال خوب چیز دیگه ای نداری .

چطوره ؟

یادت نشه میشه بهش رسید با تمرین و تمرین و تکرار . من خودم رسیدم و در حال لذت بردن ازش هستم ، برای اجرای اینها قرار نیست پولی ازت بگیرم و تو بابت اجرای این تمرین قرار نیست پولی به کسی بدی .

من تمرین کردم و رسیدم و دارم لذت میبرم در اوج مشکلات ، به تو گفتم و یاد دادم ، تو هم شروع کن ، اجرا کن ، اجرا کن ، اجرا کن ، اجرا کن بازم بگم یا بسه ؟ اجرا کن .

بدون اجرا هیچی گیرت نمیاد . تمرین کن  ،تکرار کن ، اجرا کن ، لذت ببر : مثل من 😊😊

 

من آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم ….

سرت رو بدرد نیارم ، من آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم !     خواه پند گیر خواه ملال .

استفاده کردی ، بدون یک ریال پرداخت کردن ، لذتشو میبری .

استفاده نکردی ، لعنتی میری به همون جهنمی که هر روز ، برای خودت ساختی .

مرگ من تمرین کن ، تکرار کن و لذتشو ببر ، خواهش میکنم ازت.

 

اگر میخوای همچنان به خوندن و یادگیری در مقوله طرز تفکر و باروهای مدیر کسب و کار ادامه بدی ، برای ادامه مطالعه و خوندن قسمت بعد برو به این صفحه : طرز تفکر و باروهای مدیر کسب و کار

و اگر هم میخوای یک بخش بالاتر بری و از بخش (طرز تفکر و باروهای مدیر کسب و کار) خارج بشی و از بخش دیگه آموزش موفقیت در کسب و کار مطالعه کنی به این صفحه برو : آموزش موفقیت در کسب و کار

ارادت دارم بهت ، متوجه هستی یا نه ؟ سوالی داری ؟ لطفا از قسمت دیدگاه ها کمی پایین تر بپرس ، مخلصیم ، رضا نکوئی

پیج مدیر مجازی رو در اینستاگرام دنبال کن

و از آخرین آموزشهای رایگان مطلع شو !

مطالب مرتبط و یادگیری رایگان :

این صفحه رو به اشتراک بزار !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
با ما تماس بگیرین: شماره موبایل برای تماس ، واتساپ و تلگرام : 09155001890 05138456118