مقالات طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

اگر برای حضور کسب و کار خودتون در فضای آنلاین برنامه ریزی جامعی داشته باشین به طور حتم طراحی وب سایت یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام بدین و پایگاه اصلی کسب و کار خودتون رو در فضای مجازی روی وب سایتتون فعال کنین.

 

گواهی SSL در طراحی سایت

گواهی SSL  چیست ؟

گواهی SSL  مخفف کلمه   Secure Socket Layer  نوعی از پروتکل برای انتقال اطلاعات بین یک کاربر و وب سایتی است که کاربر در حال مشاهده آن است .

طراحی سایت شرکتی

شرکتهای مختلف خدمات مختلف ارائه میکنن ، همانطور که ارائه خدمات و کیفیت خدمات مهم است معرفی این خدمات یا محصولات و در دسترس بودن اطلاعات هر شرکت برای مشتریان نیز حائز اهمیت است .

طراحی سایت فروشگاهی

 

طراحی سایت فروشگاهی چیه؟

طراحی سایت فروشگاهی چیست ، به وب سایتی که شرایط فروش محصول یا خدمت شما رو مهیا کنه سایت فروشگاهی میگن . یعنی طراحی یک وب سایت که مهمترین کار و هدف اون وب سایت ایجاد بستر و زمینه ای برای فروش محصولات یا خدمات است ، به این نوع وب سایت ، فروشگاه آنلاین ، یا سایت فروشگاهی گفته میشه .

مراحل طراحی سایت در مشهد

احتمالا شما که در حال مطالعه این مقاله هستین ، برای خودتون کسب و کاری دارین و ظاهرا به تازگی تصمیم گرفتین علاوه بر کسب درآمد از محل فیزیکی کسب و کارتون به کسب درآمد از فضای مجازی هم رو بیارین و مشتریان موجود در دنیای اینترنت و فضای مجازی رو پوشش بدین ، بهتون تبریک میگم !

طراحی سایت داینامیک یا طراحی سایت استاتیک

اگر شما هم در بین لغات اینترنت و سایت به کلمات سایتهای استاتیک و داینامیک برخورد کردین و میخواین درباره این دو مدل سایت اطلاعات بیشتری بدست بیارین ، در این مقاله با رضا نکوئی مدیر وب سایت مدیر مجازی همراه باشین .

 

0
اشتراک گذاری