1. شما اینجا هستید : مدیر مجازی
 2. آموزش به مدیران
 3. آموزش طراحی سایت
 4. مقالات طراحی سایت در مشهد
 5. طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

دسته بندی این مطلب : مقالات طراحی سایت در مشهد

شرکتهای مختلف خدمات مختلف ارائه میکنن ، همانطور که ارائه خدمات و کیفیت خدمات مهم است معرفی این خدمات یا محصولات و در دسترس بودن اطلاعات هر شرکت برای مشتریان نیز حائز اهمیت است .

اگر معرفی خوب و کاملی از محصولات یا خدمات یک شرکت انجام شد  ،ان وقت مشتری و فروش هم اتفاق خواهد افتاد و اگر مشتریانی احتمالی شرکت شما از خدمات یا محصولات شما اطلاعی نداشته باشن ، چطوری میتونن مشتری شما بشن و از خدمات شما استفاده کنن ؟

یکی از راه های دسترسی راحت مشتریان به خدمات و محصولات شرکتهای مختلف ، وب سایت اون شرکتهاست و مشتریان میتونن به صورت 24 ساعت در هر زمان که نیاز داشتن به وب سایت شرکت مراجعه کنن ، اطلاعات بیشتر کسب کنن با خدمات و محصولات جدید آشنا بشن و سفارشات خودشون رو ثبت کنن .بنابراین مدیر هر شرکت باید برای حضور در فضای مجازی و اینترنت برنامه منظم و هدفمندی داشته باشه و گرنه بسیاری از مشتریان خودش رو از دست میده ، نظر شما چیه ؟ لطفا در پایین همین صفحه نظرتون رو برای من بنویسین .

من رضا نکوئی هستم مدیر وب سایت مدیر مجازی و در این مقاله آموزشی میخوام جنبه های مختلف طراحی سایت شرکتی رو بررسی کنم ، بنابراین اگر مدیر یک شرکت هستین حتما در این مقاله با من همراه باشین که حتما نکات و اطلاعات خوبی براتون خواهم داشت .

طراحی سایت شرکتی چیست؟

به وب سایتی که خدمات یا محصولات یک شرکت رو معرفی میکنه و صفحات مورد نیاز یک شرکت رو برای معرفی کامل خودش داره وب سایت شرکتی گفته میشه . بعضی وب سایتها اصلا بر پایه فروش و فروشگاهی طراحی میشن و برای فروشگاه های مختلف خوب هستن و به اونها طراحی سایت فروشگاهی گفته میشه ، اما بعضی وب سایتها بر پایه معرفی یک شرکت بنا میشن و بعضی وقت ها اصلا فروش اینترنتی در این وب سایتها وجود نداره و بنای اصلی این وب سایتها بر معرفی یک شرکت و خدمات اون شرکته و به این نوع وب سایتها ، سایت شرکتی گفته میشه .

امکانات وب سایت شرکتی:

همانطور که در پاراگراف بالا خدمتتون عرض کردم وب سایت شرکتی بر پایه معرفی یک شرکت و خدمات اونه .  اگر محصولی برای فروش داشته باشه ، معرفی و حتی فروش محصول بنای کار میشه ، خوب حالا اینکه امکانات یک وب سایت شرکتی چه مواردی میتونه باشه ، بستگی به اون شرکت و خدمات و یا محصولاتش داره ، مثلا ممکنه یک شرکت محصولات زیادی برای فروش داشته باشه و یک بخش مهم از وب سایت این شرکت فروشگاه اینترنتی باشه و یا یک شرکت دیگه هیچ محصولی برای فروش نداشته باشه و کلا از طراحی فروشگاه اینترنتی در این وب سایت خبری نباشه . اما اگر پایه فعالیت یک شرکت رو بر مبنای ارائه خدمات بزاریم ، امکانات وب سایت شرکتی مد نظر میتونه چیزی شبیه موارد زیر باشه ، البته این امکانات به راحتی قابل افزایش و یا کاهشه .

     صفحه اول وب سایت شرکتی :

در صفحه اول وب سایت شرکتی معمولا چکیده ای از همه خدمات اون شرکت و یک معرفی کلی از بخش های مختلف وب سایت قرار میگیره ، در صفحه اول طراحی سایت شرکتی معمولا به صورت کامل به شرح و تفسیر یک موضوع پرداخت نمیشه و صفحه اول وب سایت برای معرفی کوتاه هر قسمت از سایت و لینک به صفحه مورد نظر برای ارائه اطلاعات بیشتره .

     صفحه معرفی خدمات :

در این صفحه خدمات کامل شرکت مد نظر معرفی میشه ، با عکس ، توضیحات کامل و حتی  فیلم و فایل صوتی و …. در صفحه معرفی خدمات یک شرکت همه زوایا و جنبه های مختلف خدمات اون شرکت بررسی میشه و توضیحات بسیار کاملی برای مشتریان شرکت ارائه میشه ، این توضیحات و تصاویر و فیلم ها و ….باید به حدی کامل بشه که جای هیچ سوالی رو در ذهن مشتری اون شرکت باقی نزاره و مشتریان بتونن با مراجعه به وب سایت شرکت با کلیه خدمات شرکت آشنا بشن .

     صفحه معرفی محصولات :

اگر شرکت مد نظر محصولاتی برای ارائه و فروش داره ، در صفحه یا صفحاتی مجزا به معرفی کامل تک تک محصولات شرکت پرداخته میشه و مشابه صفحه خدمات همه زوایای تک تک محصولات برای مشتری روشن میشه و در این صفحه مشتریان شرکت با تک تک خدمات اون شرکت آشنا میشن و اگر محصولات شرکت امکان فروش اینترنتی داشته باشه صفحه معرفی محصولات به نوعی یک فروشگاه اینترنتی است و مشتریان علاوه بر مشاهده توضیحات کامل هر محصول تصاویر و سایر اطلاعات درباره اون محصول ، امکان ثبت سفارش و خرید اینترنتی رو نیز خواهند داشت .

     بخش نظرات :

در صفحات مختلف طراحی سایت شرکتی امکان فعال سازی بخش نظرات وجود داره و مشتریان میتونین درباره موضوع مطرح شده در اون صفحه وب سایت ، نظر خودشون رو ثبت کنن و سوالات خودشون رو بپرسن و مدیران شرکت میتونن در این بخش به سوالات مطرح شده مشتریان پاسخ بدن و این طوری سوالات مشتریان جدید هم پاسخ داده میشه و علاوه بر اینها بخش نظرات وب سایت و درج نظر و پرسش و پاسخ در این قسمت نشان دهنده فعال بودن و پویا بودن اون وب سایته .

     گالری تصاویر :

صفحه دیگری از طراحی وب سایت یک شرکت ، بنام گالری تصاویر میتونیم داشته باشیم و اون شرکت میتونه مثلا از پروژه های اجرا شده خودش عکس و توضیحات کامل بزاره و مشتریان در این صفحه با نمونه کارهای اون شرکت آشنا بشن .

     صفحه اخبار :

در صفحه اخبار ، شرکت مد نظر میتونه راجع به محصولات و خدمات خودش و محصولات جدید و تخفیف ها و فروش های ویژه و تغییر و تحولات در شرکت اطلاع رسانی کنه ، این قسمت مخصوصا برای شرکتهایی که چندین نمایندگی دارن و نماینده ها باید از اطلاعات و اخبار بروز شرکت و محصولات و خدماتش مطلع بشن بسیار کاربرد داره .

     صفحه معرفی مدیران :

قطعا رزومه و سابقه فعالیت مدیران هر شرکت بخش مهمی از اطلاعات و سابقه کار اون شرکت محسوب میشه در صفحه معرفی مدیران میشه رزومه کاملی از شرح فعالیت ها و سابقه کار و مدارک اخذ شده مدیران منتشر کرد.

     صفحه درباره ما :

در صفحه درباره ما وب سایت شرکتی ،  میشه تاریخچه تاسیس و شروع فعالیت شرکت رو عنوان کرد ، مجوزهای اخذ شده شرکت رو نمایش داد و اهداف و برنامه های آینده شرکت رو معرفی و تشریح کرد.

     صفحه تماس با ما :

در این صفحه اطلاعات کامل تماس با شرکت شامل تلفن ها ، ادرس شرکت ، ادرس ایمیل و فرم تماس و ارسال پیام اینترنتی قرار میگیره و مشتریان میتونن با مراجعه به این صفحه اطلاعات تماس کامل اون شرکت رو مشاهده کنن .

     هر صفحه دیگری که مد نظر شماست :

برای طراحی سایت شرکتی محدود به همین صفحات ذکر شده نیستیم و شما میتونین با توجه به نیاز و درخواست خودتون صفحات مختلف دیگه رو در وب سایت خودتون داشته باشین و حتی خودتون این صفحات رو ایجاد و مدیریت کنین .

     بخش مدیریت وب سایت شرکتی :

هر وب سایت یک پنل مدیریت داره تا مدیران اون سایت بتونن با توجه به نیاز خودشون اطلاعات وب سایت رو تغییر بدن و یا کم و زیاد کنن ، بنابراین امکان مدیریت صفحات وب سایت شرکتی نیز یکی از بخش های مهم طراحی سایت شرکتی است که مدیران شرکت باید بتونن با نام کاربری و کلمه عبور مخصوص به خودشون به این قسمت از وب سایت دسترسی داشته باشن .

طراحی سایت شرکتی ارزان :

ما در مجموعه مدیر مجازی طراحی سایت شرکتی ارزان رو برای مشتریان و دوستان خودمون مهیا کردیم ، امکانات طراحی سایت مدیر مجازی و قیمتهای مجموعه ما رو مقایسه کنین به این نتیجه میرسین که مدیر مجازی میتونه گزینه خوبی برای طراحی سایت شرکت شما باشه .

مزایای داشتن وب سایت برای شرکتها :

علاوه برا اینکه طراحی سایت برای شرکت ها مزیتهای زیادی داره ، الان دیگه به شرایطی رسیدیم که اگر یک شرکت وب سایت نداشته باشه فقط از مزایای داشتن یک وب سایت بی بهره نمی مونه بلکه برچسب نداشتن وب سایت به پیشانی اون شرکت چسبونده میشه و مشتریان خواهند گفت : یعنی وب سایت ندارین ؟!

در صفحه زیر مزیتهای مختلف داشتن وب سایت رو تشریح کردم میتونین با مراجعه به این صفحه توضیحات کامل مزایای داشتن وب سایت رو مطالعه کنین ، اگر وب سایت ندارین حتما این صفحه رو مطالعه کنین تا از مزایای داشتن وب سایت مطلع بشین .

فواید طراحی سایت ، داشتن سایت چه سودی داره؟

طراحی سایت شرکتی دو زبانه یا چند زبانه :

یکی از خوبیهای داشتن وب سایت برای شرکتها ارائه خدمات و محصولات به ان سوری مرزهاست و اگر خدمات یا محصولات شرکت شما میتونه به سایر کشورها صادر بشه میتونین با طراحی سایت دوزبانه یا چند زبانه علاوه بر معرفی محصولات و خدمات خودتون به زبان فارسی ، به زبان کشورهای مد نظر شما هم وب سایت شما ترجمه و فعال بشه تا مشتریان شما در سایر کشورها بتونن از طریق وب سایت شما ، با خدمات و محصولات شما به زبان خودشان آشنا بشن .

سئو طراحی سایت شرکتی :

سئو به اقداماتی گفته میشه که وب سایت شما در موتورهای جستجو مثل گوگل رتبه بهتری بگیره و سئو سایت شرکتی یکی از مهمترین اقداماتی است که باید توامان با طراحی سایت و بعد از آماده شدن وب سایت شما ادامه داشته باشه ، چون وب سایت بدون سئو مثل فروشگاه در کویره .

اگر میخواین درباره سئو اطلاعات بیشتری کسب کنین ، خوندن مقاله زیر رو بهتون توصیه میکنم .

سئو چیست ؟

مدت زمان اجرای طراحی سایت برای شرکت :

مدت زمان طراحی یک وب سایت برای شرکت ،  بستگی به امکانات و بخش های مختلف اون شرکت داره اما به طور کلی امکانات مختلفی که مدیر مجازی برای طراحی سایت شرکتها ارائه میکنه بین 1 هفته کاری تا 3 هفته کاری قابل اجراست .

برای مشاهده امکانات مختلفی که میتونین در وب سایت خودتون داشته باشین به منوی زیر مراجعه کنین تا بتونین امکانات و قیمت طراحی سایت خودتون رو برآورد کنین .

 هزینه طراحی سایت و امکانات

مراحل طراحی سایت شرکتی :

کلا سه مرحله مهم برای طراحی سایت شرکت شما باید طی بشه :

 • انتخاب اسم وب سایت
 • انتخاب قالب و ظاهر سایت
 • انتخاب امکانات و اجزا وب سایت ،  طراحی و تحویل وب سایت

برای مشاهده این سه بخش و آشنایی بیشتر با اونها میتونین به صفحه طراحی سایت مدیر مجازی مراجعه کنین با کلیک روی این منو : طراحی سایت مشهد

 

ضررهای نداشتن وب سایت برای شرکت ها :

همه آنچه در صفحه مزایای داشتن وب سایت در چند پاراگراف بالاتر خدمتتون اعلام شد  ، اگر یک شرکت وب سایت نداشته باشه به عنوان ضرر برای اون شرکت حساب میشه ، مثلا وقتی یکی از مزایای داشتن وب سایت برای شرکت ها ، فعال بودن بخش معرفی خدمات و محصولات اون شرکت بصورت 24 ساعته از طریق وب سایت است ، خوب نداشتن وب سایت این ضرر رو به شرکت میزنه که اون شرکت نمیتونه بصورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان باشه و خودش و خدماتش رو معرفی کنه .

و ضرر بیشتر ایجاد ذهنیت قدیمی بودن و بروز نبودن شرکت در ذهن مخاطبان است و این خود ضرری بزرگ برای از دست رفتن مشتریانی است که به دنبال یک شرکت فعال و بروز میگردن.

مشاوره رایگان برای طراحی سایت شرکتی :

اگر داخل این صفحه وب سایت مدیر مجازی هستین و تا اینجا مطالب بالا رو مطالعه کردین ، احتمال زیاد شما یک شرکت دارین و در فکر طراحی سایت برای شرکت خودتون هستین ، اگر این طوره بعد از مطالعه بقیه اطلاعات این صفحه روی ایکون تلگرام و یا واتساپ صفحه راست پایین صفحه کلیک کنین و از مشاوره رایگان ما برای طراحی سایت شرکت خودتون استفاده کنین ، ما مشتاقانه اماده پاسخگویی به همه سوالات شما برای طراحی سایت مجموعه شما هستیم ، نگران نباشین همه سوالات خودتون رو مطرح کنین ما با حوصله به همه اونها پاسخ میدیم ، حتی اگر سفارشی رو برای طراحی سایت ثبت نکنین . پس حتما با ما در تماس باشین .

هزینه طراحی سایت شرکتی :

برای مشاهده امکانات و هزینه طراحی سایت به صفحه زیر مراجعه کننین :

هزینه طراحی سایت

حرفه ای تر دیده شوید :

بروز بودن قطعا نشانه ای خوب از حرفه ای بودنه . میشه یک شرکت حرفه ای از از تجهیزات و امکانات صد سال پیش استفاده کنه ؟

قطعا داشتن یک وب سایت فعال و پویا و زیبا و کاربرپسند با ارائه اطلاعات دقیق و جامعی از خدمات و محصولات شرکت ، مجموعه شما رو بسیار حرفه ای تر از شرکتی نشون خواهد داد که شاید ارائه خدمات و محصولاتش از شما بهتر باشه ، بنابراین بروز باشین و با طراحی سایت حرفه ای شرکتی ، حرفه ای تر دیده بشین .

طراحی سایت برای شرکت یا ایجاد یک صفحه در شبکه های اجتماعی :

به نظر شما داشتن یک وب سایت بهتره یا داشتن مثلا یک صفحه در اینستاگرام ؟

این مبحث نیاز به توضیحات فراوان داره اما اگر بصورت خیلی خلاصه بخوام این قسمت رو توضیح بدم باید خدمتتون عرض کنم باید هر دو رو داشته باشین  ، فراموش نکنین که :

وب سایت چون اخیتارش دست شماست و مثل شبکه های اجتماعی  هر روز امکان بسته شدن اون وجود نداره باید پایگاه اصلی شما باشه و همانطور که خونه خودمون رو روی شن بنا نمیکنیم و در جای محکمی و زمین سفتی میسازیم ، پایگاه اصلی ما در فضای مجازی باید وب سایت ما باشه چون اختیارش دست ما است نه مدیران اون شبکه مجازی !

اما با حضور در فضای مجازی :

امکان اشنایی مشتریان بیشتر با شرکت و خدماتمون رو بوجود میاریم و از طریق صفحاتمون در شبکه های اجتماعی مشتریان جدید رو به وب سایتمون هدایت میکنیم و از شبکه های اجتماعی به عنوان پلی برای رسیدن مشتریان جدید به پایگاه اصلی خودمون یعنی وب سایتمون استفاده میکنیم .

ارتقا وب سایت شرکت :

وب سایتهای شرکتی قابل ارتقا و بروز شدن هستن و شما هر زمان که نیاز داشته باشین میتونین امکانات وب سایت خودتون رو بیشتر کنین و سایت خودتون رو ارتقا بدین .

پشتیبانی طراحی سایت شرکتی :

ما در مجموعه مدیر مجازی به تک تک تعهدات خودمون پایبندیم و اگر ما برای مشتریان خودمون و شما برای مشتریان خودتون جز این عمل کنیم دوامی نخواهیم داشت ، چون راز ماندگاری هر شرکتی همچون شرکت ما و شما در عمل به تعهدات خودش و رضایت مشتریان اون شرکت نهفته است ، بنابراین با اطمینان کامل از پشتیبانی طراحی سایت خودتون ، به مدیر مجازی سفارش بدین و تحویل سایت به شما شروع همکاری ماست نه اتمام اون .هنوز با هم خیلی کار خواهیم کرد و یکدیگر رو به منافع بیشتری خواهیم رسوند .

مزایای طراحی سایت شرکتی توسط مدیر مجازی :

 • مدیر مجازی ابتدا مشاور رایگان شماست ، بعد طراح سایت شما و اگر طراحی وب سایت ارزانتر برای شما بهتر باشه قطعا همان رو به شما پیشنهاد میدیم ، غیر این باشه مراحل بعدی همکاری با شما رو از دست میدیم و شما قطعا متوجه میشین که ما به شما خدمت کردیم یا فقط به فکر پر کردن حساب خودمون بودیم ، بنابراین صداقت در راهنمایی شما برای رسیدن به اهداف مجموعه خودتون در راستای خدمات ما ، کمترین کاری است که براتون انجام میدیم
 • خدمات مدیر مجازی است گسترده است ، میتونین برای همه خدماتتون از طریق مدیر مجازی اقدام کنین و از خدمات سایر بخش های مجموعه مدیر مجازی استفاده کنین و نیازی به پیدا کردن مجری جدید برای سایر بخش های تبلیغاتی خودتون نخواهین داشت ، خدمات مختلف مجموعه مدیر مجازی رو میتونین در صفحه اول وب سایت مدیر مجازی مشاهده کنین
 • مجموعه مدیر مجازی برای تسویه حساب با شما عجله ای نداره و هر آنگونه که شما راحت بودین و تحت فشار نبودین میتونین برای تسویه حساب اقدام کنین ، مهم رضایت شماست حتی در نحوه تسویه حساب
 • مدیر مجازی جز شرکتهای نوپا نیست ، حتما به صفحه درباره ما و مجوزهای ما که از 13 سال گرفته شده نگاهی بندازین و با شروع فعالیت و تاسیس شرکت ما که از سال 1380 یعنی 19 سال قبل بوده اشنا بشین

ارادتمند : رضا نکوئی ، مدیر مجموعه مدیر مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست