1. شما اینجا هستید : مدیر مجازی
 2. آموزش به مدیران
 3. آموزش طراحی سایت
 4. مقالات طراحی سایت در مشهد
 5. مراحل طراحی سایت در مشهد

مراحل طراحی سایت در مشهد

دسته بندی این مطلب : مقالات طراحی سایت در مشهد

احتمالا شما که در حال مطالعه این مقاله هستین ، برای خودتون کسب و کاری دارین و ظاهرا به تازگی تصمیم گرفتین علاوه بر کسب درآمد از محل فیزیکی کسب و کارتون به کسب درآمد از فضای مجازی هم رو بیارین و مشتریان موجود در دنیای اینترنت و فضای مجازی رو پوشش بدین ، بهتون تبریک میگم !

هنوز خیلی از کسب و کارها به داشتن وب سایت تمایلی نشون نمیدن اما حتما در چند سال آینده داشتن یک وب سایت فعال و کارآمد برای هر کسب و کاری لازم و ضروری به نظر میاد ، درست مثل زمانی که موبایل تازه وارد ایران شده بود و هنوز خیلی از کسب و کارها اهمیت داشتن تلفن همراه رو درک نکرده بودن و بعضا به دلیل قیمت بالای سیم کارت در آن زمان به تلفن همراه به چشم یک وسیله تجملاتی نگاه میکردن ، اما در حال حاضر چطور ؟ کسب و کاری میتونه خودش رو بدون داشتن تلفن همراه تصورکنه ؟

در چند سال آینده داشتن وب سایت و حضور در فضای مجازی اینگونه خواهد شد و کسب و کاری نمیتونه بدون حضور در دنیای مجازی به بهترین نتایج درامدی خودش برسه، حال شما که در حال مطالعه این مقاله هستین و تصمیم به طراحی سایت  برا کسب و کار خودتون گرفتین ، جای تبریک گفتن به شما نیست ؟ که نسبت به خیلی از مشاغل پیشتاز شدین .

خوب حالا که تصمیم گرفتین برای کسب و کار خودتون طراحی سایت رو انجام بدین ، میتونین روی خدمات طراحی سایت مشهد مجموعه مدیر مجازی به عنوان یک شرکت طراحی سایت در مشهد حساب کنین .

اگر میخواین بدونین برای سفارش طراحی سایت چه مراحلی باید طی بشه تا کسب و کار شما در فضای آنلاین شروع بشه ، باید خدمتتون عرض کنم ، مراحل طراحی سایت  در مجموعه مدیر مجازی به مراحل زیر تقسیم میشه ، بنابراین برای مطالعه جزئیات بیشتر در اینباره با من همراه باشین .

مراحل طراحی سایت در مشهد در مجموعه مدیر مجازی  :

 • مرحله اول ، انتخاب اسم سایت و یا اصطلاحا دامنه سایت :

اولین قدم برای سفارش طراحی سایت به مجموعه مدیر مجازی ، انتخاب اسم سایت شماست ، برای سایت و کسب و کار خودتون چه اسمی در نظر گرفتین ؟
اسم سایت شما باید با اسم مجموعه شما یکی باشه تا دوگانگی بین اسم سایت و اسم مجموعه شما بوجود نیاد ، البته این مورد برای مجموعه هایی که خدمات متنوع دارن میتونه به این شکل نباشه و اسم سایت میتونه با خدمات همان بخش آن مجموعه هم نام باشه ، بالاخره این قسمت رو شما باید مشخص کنین و اسم سایت خودتون رو تعیین کنین .

اگر میخواین در زمینه انتخاب اسم سایت خودتون توضیحات بیشتری دریافت کنین میتونین مقاله زیر رو مطالعه کنین.

هاست و دامنه رایگان برای طراحی سایت مشهد

برای اینکه بدونین اسم سایت شما قبلا توسط مجموعه دیگری گرفته شده یا نه میتونین به صفحه زیر مراجعه کنین و اسم سایت خودتون رو در قسمت ( انتخاب نام وب سایت ) وارد کنین و پسوندهای مختلف سایت رو هم مشاهده کنین و در نهایت متوجه بشین که این اسم قبلا گرفته شده یا ازاده و میتونه دراختیار شما قرار بگیره ، برای رفتن به صفحه جستجو اسم وب سایت روی منو زیر کلیک کنین

جستجو اسم وب سایت 

بعد از اینکه اسم وب سایت یا دامنه سایت خودتون رو انتخاب کردین ، به مرحله بعد برین ، اگر برای انتخاب اسم سایت خودتون به مشاوره رایگان نیاز دارین میتونین با شماره 09155001890 به صورت تلفنی ، واتساپ یا تگرام با ما در تماس باشین

 • مرحله دوم ، انتخاب ظاهر سایت و یا قالب سایت :

هر وب سایتی رو که نگاه کنین ، مثل همین سایت مدیر مجازی ، یک چیدمان مخصوص به خودش رو داره ، آیتم های مختلف موجود در صفحه سایت با یک نظم و ترتیب مخصوص به خودشون چیده شدن ، رنگ بندی سایت مشخصه ، تعداد ایتم های مختلف در صفحات مختلف سایت مشخصه و محل قرارگیری هر آیتم با توجه به اهمیت و اولویت آن تعیین شده و در جای خودش قرار گرفته ، شما میخواین سایتتون چه چیدمانی داشته باشه ؟ رنگ بندیش چطوری باشه ؟ بخش های مختلف خدمات و محصولات شما به چه ترتیبی کنار هم چیده بشن ؟

برای اینکه ظاهر سایت و قالب سایتتون رو انتخاب کنین ، میتونین از بین قالب های فراوان سایت که در منوی زیر قابل مشاهده است ، اون قالب و ظاهر سایتی که پسندتون شد ، کد قالب رو به ما اعلام کنین ، تا ظاهر و قیافه سایت شما شبیه کد انتخاب شده شما چیدمان بشه و رنگ بندی شبیه اون براتون ایجاد بشه ، البته خدمات طراحی سایت ما فقط و دقیقا به همین قالبها محدود نمیشه و شما میتونین بگین مثلا فلان قالب با رنگ بندی فلان قالب دیگه ، این هم امکان پذیره .

خوب به منوی زیر سری بزنین و قالبهای مختلف سایت رو مشاهده کنین و ظاهر و قیافه سایت خودتون رو انتخاب کنین شبیه کدوم نمونه باشه

انتخاب قالب سایت ( ظاهر سایت )

 • مرحله سوم ، انتخاب امکانات سایت :

طراحی سایت برای شما با چه امکاناتی انجام بشه ؟ چه آپشن هایی میخواین داخل سایتتون داشته باشین ، طراحی سایت  است و امکاناتش ، بنابراین شما خودتون میتونین انتخاب کنین که سایت شما چه توانایی ها و خدماتی رو به مشتریان شما ارائه کنه ، برای اینکه امکانات طراحی سایت خودتون رو انتخاب کنین باید به صفحه زیر مراجعه کنین در این صفحه پکیج های مختلف طراحی سایت ما رو ملاحظه خواهین کرد ، امکانات هر بسته مشخصه ، روی هر امکان موس خودتون رو نگه دارین توضیحات اون آپشن براتون نمایش داده میشه ، بسته امکانات سایت خودتون رو انتخاب کنین و اگر نیاز به مشاوره رایگان برای انتخاب بسته امکانات طراحی سایت خودتون نیاز دارین ، از مشاوره رایگان طراحی سایت  ما استفاده کنین و با شماره 09155001890 بصورت تلفنی یا واتساپ یا تلگرام تماس بگیرین

برای مشاهده امکانات مختلف بسته های طراحی سایت روی منوی زیر کلیک کنین

امکانات وب سایت 

 • مرحله چهارم ، دریافت اطلاعات طراحی سایت :

خوب حالا وقتش رسیده که بگین داخل سایت شما چه مطالب و تصاویر و توضیحات و محصولات و خدمات و هر چیز دیگه ای میخواین از خودتون بزارین ، بهترین کار اینه که با توجه به قالب سایتی که انتخاب کردین عمل کنین ، مثلا به ما بگین آقا این قالبی که انتخاب کردم در فلان قسمت قالب انتخابی من ، این محصولم رو بزارین در فلان قسمت قالب انتخابی من فلان توضیحم رو بزارین ، در فلان بخش مثل قالبی که انتخاب کردم ، فلان عکس منو بزارین و الی آخر ….

به این ترتیب دقیقا تکلیف ما برای طراحی سایت شما روشن میشه و ما متوجه میشیم که باید دقیقا چه طراحی سایتی برای شما انجام بدیم . البته این نکته هم بد نیست گفته بشه که ما کلیه اطلاعات و محصولات شما رو به داخل سایت وارد نمیکنیم و خیلی از اونها کار خودتونه و ما مطالب صفحه اول و مهم سایت رو وارد میکنیم ، بقیه اطلاعات توسط یک نفر از مجموعه شما طبق آموزشهایی که از ما دریافت میکنه به سایت وارد میشه و مدیریت سایت در اختیار خود شما قرار میگیره تا خودتون بتونین نظارت کامل روی اطلاعات سایتتون داتشه باشین .

 • مرحله پنجم ، شروع طراحی سایت :

خوب حالا دیگه تکلیف ما روشنه ، اسم سایت انتخاب شده ، قالب سایت مشخص شده ،  امکانات سایت انتخاب شده ، اطلاعات کسب و کار خودتون رو به ما دادین و دقیقا گفتین کجای قالب انتخابی شما چه مطلبی از شما قرار بگیره ، حالا ما کار طراحی سایت  رو در مجموعه مدیر مجازی برای شما اغاز میکنیم و درکمترین زمان ممکن سایت شما رو آماده میکنیم و در محیط اینترنت فعالش میکنیم .

 • مرحله ششم ، ملاحظه سایت و رفع نواقص:

بعد از آماده شدن سایت ، به شما اطلاع داده میشه و شما میتونین سایت خودتون رو که طبق اطلاعات داده شده طراحی شده ملاحظه کنین و اگر موردی نیاز به اصلاح داره اعلام کنین تا برطرف بشه و سایت شما با اطلاعات اولیه اماده و تقدیم شما بشه .

 • مرحله هفتم ، دریافت آموزش مدیریت سایت :

طبق بسته انتخابی شما برای طراحی سایت ، شما آموزشهای لازم برای مدیریت سایت خودتون رو دریافت میکنین ، بسته های مختلف طراحی سایت مشهد ما ، اموزشهای مختلف برای مدیریت سایت داره و شما طبق بسته انتخابی خودتون اموزشهای لازم برای مدیریت سایت رو یاد میگیرین و شروع به مدیریت سایت خودتون میکنین

 • مرحله هشتم ، پشتیبانی سایت :

تا انتهای قرارداد ، سایت شما شامل پشتیبانی میشه ، یکسری از پشتیبانی ها مثل فعال نگه داشتن سایت ، رفع مشکلات سرور ، پاسخگویی به سوالات شما طبق پکیج انتخابی بصورت رایگان در طول یکسال قرارداد طراحی سایت مشهد خدمت شما ارائه میشه و برخی از خدمات پشتیبانی هم ممکنه شامل هزینه پشتیبانی خاص بشه، در صورت تمایل میتونین به مقاله پشتیبانی طراحی سایت  هم نگاهی بندازین

برای سفارش طراحی سایت به مجموعه مدیر مجازی به این صفحه مراجعه کنین : ساخت سایت در مشهد

امیدوارم از مطالعه این مقاله ، اطلاعات کافی برای مراحل طراحی سایت در مجموعه مدیر مجازی رو بدست اورده باشین در صورت نیاز به مشاوره رایگان با شماره 09155001890 بصورت تلفنی ، واتساپ یا تلگرام در خدمت شما هستیم . همچنین میتونین روی آیکون تلگرام یا واتساپ پایین صفحه سمت راست کلیک کنین .

یک راه بهتر برای دریافت پاسخ سوالات شما ، استفاده از فرم نظرات زیره ، سوالتون رو مطرح کنین و در کمتر از 24 ساعت پاسخ رو دریافت کنین .

ارادتمند ، رضا نکوئی ، مدیر وب سایت مدیر مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست