ادامه ایجاد صفحات و ایجاد منو در جوملا

در فیلم آموزشی امروز  مختصری از ادامه ایجاد صفحات جلسه قبل  و افزودن منوها در جوملا رو آموزش خواهیم داد ، لطفا با من همراه باشین .

 

سلام وقت بخیر من رضا نکوئی هستم ، مدیر وب سایت مدیر مجازی .

پیشنهاد برای دریافت یادگیری هر چه بهتر ، آموزش امروز مشاهده فیلم آموزشی بالای صفحه است . بدلیل اینکه داخل این فیلم آموزش امروز بسیار بهتر و کامل از متن زیر توضیح داده شده است . بنابراین حتما فیلم فوق رو تماشا کنین و اگر خوشتون اومد با دوستانتون به اشتراک بزارین .

 

در فیلم آموزشی زیر توضیحات مختصری درباره آموزش جلسه قبل و ایجاد صفحات مختلف و انواع روشهای ایجاد صفحه و مطالب اون درجوملا براتون توضیح دادم و پس از اون روش ایجاد منو در سایت جوملایی رو آموزش دادم .

 

روشهای مختلف ایجاد صفحه جدید در جوملا:

با توجه به آموزشهایی که تاکنون درباره طراحی سایت با جوملا خدمت شما همراهان گرامی سایت مدیر مجازی تقدیم کرده ایم ، ایجاد صفحه جدید در سایت جوملایی و درج مطالب در آن به دو روش امکان پذیره :

1- با استفاده از منوی محتوا در مدیریت جوملا - مدیریت مطالب - و زیر منوی ایجاد مطلب جدید که همان طور که در فیلم زیر به تفصیل خدمتتون عرض کردم در این روش میشه یک صفحه ساده با ترکیب متن و تصویر  رو ایجاد کرد .

2- با استفاده از کامپیوننتها صفحه ساز که ما در جلسات قبل کامپوننت sp page builder رو در مدیریت جوملا خودمون نصب کردیم و با این کامپوننت صفحات گرافیکی بسیار شیک تر میشه ایجاد کرد 

 

 نمایش صفحات جدید در سایت جوملایی:

بعد از اینکه به یکی از دو روش فوق یک صفحه جدید در مدیریت سایت جوملایی خودمون ایجاد کردیم ، طبق فیلم اموزشی زیر برای نمایش این صفحات در سایت جوملایی خودمون میبایست ، صفحه ایجاد شده رو بوسیله یک منو در سایت خودمون به نمایش در بیاریم .

در فیلم زیر دقیقا توضیح دادم که برای نمایش یک صفحه جدید و مطالب اون در سایت جوملایی ، ابتدا به منوی ، منوها ، مراجعه میکنیم ، و با استفاده از دکمه منوی جدید ، یک منو ایجاد میکنیم و در قسمت مربوط که در فیلم زیر کامل توضیج داده شده ، نوع صفحه رو که یک صفحه ساده است یا یک صفحه ایجاد شده با sp page builder انتخاب میکنیم و به این شکل صفحه ایجاد شده در مدیریت جوملا رو بوسیله یک منو در سایت جوملایی خودمون نمایش میدیم .

 

پاسخ به سوالات شما و مشاوره درباره طراحی سایت با جوملا :

چنانچه درباره فیلم آموزشی زیر سوالی براتون پیش اومد میتونین به منوی مشاوره به مدیران مراجعه کنین و سوالات طراحی سایت خودتون رو در این منو مطرح کنین و پاسخ سوالات خودتون رو دریافت کنین . 

 

سفارش طراحی سایت  به مدیر مجازی :

اگر به هر دلیلی تصمیم به یادگیری طراحی سایت ندارین ، میتونین سفارش طراحی سایت خودتون رو به مدیر مجازی واگذار کنین و یک سایت استاندار عالی رو از ما بخواین .

 

 

 

با ارسال نظرات ارزشمند خودتون ، مجموعه مدیر مجازی در راه خدمت بیشتر به شما همراهان گرامی سایت مدیر مجازی یاری کنین ، نظرات ارزشمند خودتون رو از فرم زیر برای ما ارسال کنین . 

ارادتمند : رضا نکوئی 

 

نظرات (0)

نظر جدیدی وجود ندارد

سوالی دارین بپرسین ،سریع پاسخ میدیم .

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما