دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در سایت مدیر مجازی چه خبره و چه کمکی به موفقیت شما در فضای مجازی میکنیم ؟

ما در وب سایت مدیر مجازی ، خدمات و آموزشهای موفقیت به مدیران در فضای مجازی رو ، ارائه میکنیم .

یعنی به مدیران کسب و کارها کمک میکنیم و بهشون آموزش میدیم چطوری در فضای مجازی حضور پیدا کنن و با استفاده از این فضا درآمد خودشون رو بیشتر کنن .

خلاصه تمام خدمات سایت مدیر مجازی و کمکی که به شما میکنه ، میشه این جمله :

میخواین کسب و کارتون رو به فضای مجازی وارد کنین و درآمدتون رو بیشتر کنین ؟

بصورت کاملا رایگان از آموزشهای مدیر مجازی استفاده کنین و اگر نیاز به کمک داشتین : ما میتونیم برای موفقیت در فضای مجازی ،  به شما کمک کنیم . همه حرف ما همینه .

خوب حالا بابت اینکه بهتر با آموزشهای رایگان و خدمات وب سایت مدیر مجازی آشنا بشین ، باید ابتدا معنی و مفهوم  چند گزینه رو با هم مرور کنیم :

  • فضای مجازی کجاست :

خیلی ساده و روان ، به محیط اینترنت ، سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای شبکه های اجتماعی مختلف مثل تلگرام ، واتساپ ، اینستاگرام و …و کلا به فضایی که بر بستر اینترنت با این نرم افزارها و سایتها ایجاد شده فضای مجازی گفته میشه .

  • مدیر مجازی چه خدمات و آموزشهای رایگانی برای موفقیت در فضای مجازی داره ؟

خدماتی که وب سایت مدیر مجازی ،  برای موفقیت به مدیران در فضای مجازی ارائه میکنه ، متنوع و مختلفه و این خدمات و آموزشها بصورت خلاصه ، دیجیتال مارکتینگ و آموزش دیجیتال مارکتینگ گفته میشه . یعنی چی ؟ لطفا ادامه رو بخونین .

  • دیجتیال مارکتینگ دیگه چیه :

قبل از تعریف دیجیتال مارکتینگ ، ابتدا باید کلمه مارکتینگ رو تعریف کنیم .  معنی مارکتینگ به زبان ساده یعنی بازاریابی ، یعنی چیکار کنیم بیشتر بفروشیم ، یعنی چیکار کنیم درامد بیشتری از کسب و کارمون داشته باشیم .

خوب حالا که  مشخص شد مارکتینگ یعنی بازاریابی ، اینم باید بدونیم که بازاریابی به دو بخش مهم تقسسیم میشه ، بازاریابی سنتی و بازاریابی دیجیتال .

بازاریابی سنتی :

همان روشهای قدیمی بازاریابی و جذب مشتری است ، مثل بازاریابی حضوری و ارائه توضیحات و خدمات کسب و کارمون ،  به مشتری .

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ :

خوب حالا رسیدیم به تعریف بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ :  به کلیه اقدامات ما برای جذب مشتری ، افزایش فروش و کسب درآمد از فضای مجازی و آنلاین ، دیجیتال مارکتینگ گفته میشه .

خیلی راحت و خودمونی ،  برای اینکه در فضای مجازی حضور داشته باشیم و شروع به جذب مشتری کنیم و درآمدمون رو زیاد کنیم و به موفقیت در فضای مجاز برسیم ، باید در موارد زیر آموزش ببینیم و این اقدامات رو انجام بدیم و یا این اقدامات رو به متخصص خودش بسپاریم تا یک متخصص این کارها رو برای ما انجام بده .

خوب تا اینجا متوجه شدیم :

فضای مجازی به کجا گفته میشه ، وب سایت مدیر مجازی برای رسیدن به موفقیت به مدیران کمک میکنه و متوجه شدیم برای موفقیت در فضای مجازی باید بازاریابی و جذب مشتری از طریق فضای مجازی رو یاد بگیریم وهمچنین متوجه شددیم : به اقدامات ما  برای جذب مشتری و کسب درآمد از طریق فضای مجازی ، دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال گفته میشه . اوکی ؟

راه رسیدن به موفقیت در فضای مجازی:

حالا برای اینکه بتونیم در فضای مجازی به موفقیت برسیم به ابزارها و وسایلی احتیاج داریم تا بوسیله این ابزارها بتونیم در فضای مجازی مشتری جذب کنیم . این ابزارها و وسایل ، کار بازاریاب رو برای ما انجام میدن و ما بوسیله این ابزارها مشتریان جدید رو پیدا میکنیم و فروش و درامد خودمون رو افزایش میدیم.

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ ، یا ابزارهای بازاریابی دیجیتال :

برای استفاده حداکثری از فضای مجازی و جذب بیشترین مشتری و کسب بالاترین درآمد از فضای مجازی ، به موارد زیر نیاز داریم :

  • طراحی سایت و داشتن یک وب سایت عالی
  • سئو و بهینه سازی وب سایتمون برای گوگل و قرار گرفتن در صفحات اول
  • تولید محتوا و ارائه اطلاعات مهم از کسب و کارمون ، به مشتریان
  • حضور در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام برای جذب مشتری بیشتر
  • استفاده از تبلیغات آنلاین برای معرفی بهتر کسب و کار خودمون
  • ایمیل مارکتینگ و ایجاد راهی کم هزینه و عالی برای برای تداوم ارتباط با مشتریان
  • و …..

بنابراین اگر قرار باشه کسب و کار ما در فضای مجازی فعال بشه و مشتری و درآمد عالی کسب کنه ، باید حضوری قوی و پررنگ در فضای مجازی داشته باشیم و نحوه استفاده از ابزارهای مختلف برای جذب مشتری رو یاد بگیریم .

حالا کاری که وب سایت مدیر مجازی برای شما انجام میده اینه که :

همه موارد فوق رو به شما آموزش رایگان میده ، اگر دوست داشتین این موارد رو خودتون انجام میدین و اگر دوست داشتین میتونین انجام این موارد رو به مدیر مجازی بسپارین . انتخاب با شما !

حال و حوصله و وقتش رو دارین  ،این آموزشها رو یادبگیرین و خودتون از ابزارهای مختلف در فضای مجازی برای کسب درآمد استفاده کنین ،حال و حوصله و وقتش رو ندارین مدیر مجازی این کارها رو براتون انجام میده. چطوره ؟

خدمات و آموزشهای رایگان مدیر مجازی به مدیران ، برای موفقیت در فضای مجازی

طراحی سایت و آموزشهای رایگان آن :

مثلا اگر میخواین طراحی سایت یاد بگیرین به این صفحه مراجعه کنین :طراحی سایت مشهد

وارد این صفحه که شدین ، با کلیک روی بخش توضیحات مهم طراحی سایت مشابه تصویر زیر

میتونین به دنیای آموزش طراحی سایت و اطلاعات فراوانی که برای طراحی سایت نیاز دارین ، دسترسی پیدا کنین ، در این بخش مطالب طبق نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری طراحی سایت ، برای شما لیست شده .همچنین از قسمت بالای این صفحه میتونین ، سفارش طراحی سایت خودتون رو به مدیر مجازی واگذار کنین .

سئو ، بهینه سازی سایت و آموزشهای رایگان آن :

برای اینکه وب سایت شما در صفحات اول گوگل قرار بگیره ، لازمه اقداماتی در سایت خودتون انجام بدین به این اقدامات ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو گفته میشه .

در صفحه زیر میتونین سئو و بهینه سازی سایت خودتون رو به مدیر مجازی واگذار کنین و یا با کلیک روی قسمت توضیحات مهم سئو ، (تصویر زیر)

میتونین به آموزشهای رایگان سئو و اطلاعات مختلفی که برای بهینه سازی سایتتون نیاز دارین ، دسترسی پیدا کنین .

مطالب آموزشی این قسمت هم ،  با توجه به آموزش سئو از مرحله مقدماتی شروع میشه و کم کم اطلاعات حرفه ای تر از سئو رو ، در دسترس شما قرار میده .

برای ورود به این صفحه روی این لینک کلیک کنین : سئو سایت

تولید محتوا و آموزشهای رایگان آن:

اگر قرار باشه مشتریان زیادی از طریق فضای مجازی جذب کنین ، یکی از کارهای مهم شما ، تولید محتوا درباره کسب و کار خودتونه ، یعنی از کسب و کار خودتون ، سوالاتی که برای مشتریان شما پیش میاد ،  نحوه کار با محصولات یا خدمات شما و …اطلاعات مفیدی تولید کنین و از طریق فضای مجازی این اطلاعات رو در دسترس مشتریان خودتون قرار میدین ، وقتی مشتریان بالقوه شما مثلا داخل اینترنت درباره کسب و کار شما جستجو میکنن ، محتوای تولید شده شما به اونها نمایش داده میشه و این طوری باب آشنایی با کسب و کار شما برای مشتریان باز میشه . اگر میخواین درباره تولید محتوا اطلاعات بیشتری کسب کنین به صفحه زیر مراجعه کنین ، در این صفحه هم میتونین تولید محتوا برای کسب و کار خودتون رو ، به مدیر مجازی واگذار کنین و هم میتونین از بخش ، توضیحات مهم درباره تولید محتوا ، آموزشهای رایگان این قسمت رو که به ترتیب و با توجه به نیاز شما براتون تولید میشه دنبال کنین .

برای ورود به صفحه تولید محتوا و مشاهده آموزشهای این بخش روی این لینک کلیک کنین : تولید محتوا

حضور در شبکه های اجتماعی و جذب مشتری و آموزشهای رایگان آن:

یکی دیگه از اقداماتی که برای جذب مشتری بیشتر ،  باید حتما انجام بدین تا به موفقیت کامل تر برسین ، حضور در شبکه های اجتماعی گوناگون مثل اینستاگرام و امثال اونه .

اینکه چطوری در این شبکه های اجتماعی حضور پیدا کنین ، برای خودتون حساب کاربری بسازین و در این شبکه های اجتماعی چطوری مشتری جذب کنین ، مطلبی است که در صفحه زیر درباره اون قراره مفصل توضیح بدیم .

در صفحه زیر میتونین اقدامات لازم برای حضور خودتون در شبکه های اجتماعی از جمله ایجاد حساب کاربری ، تولید محتوا ، جذب فالوور و ….رو به مدیر مجازی واگذار کنین تا این اقدامات برای کسب و کار شما توسط تیم مدیر مجازی انجام بشه و یا میتونین از قسمت ، اطلاعات مهم درباره حضور در شبکه های اجتماعی ، آموزشهای رایگان این بخش رو دنبال کنین .

برای ورود به این صفحه روی این متن کلیک کنین : حضور در شبکه های اجتماعی

تبلیغات آنلاین برای جذب مشتری بیشتر و آموزشهای رایگان آن:

برای کسب درآمد از فضای مجازی ، باید این فضا وجود داشته باشه ، باید ما حضور داشته باشیم ، باید حضوری فعال داشته باشیم ، باید همه کارهای لازم رو برای موفقیت انجام بدیم و باید:

حضورمون ، برتریهامون ، و منافع بیشتر مشتری رو در صورت استفاده از خدماتمون تبلیغ کنیم و فریاد بزنیم (منظورم از فریاد بزنیم اینکه که به صورت گستره اطلاع رسانی کنیم نه اینکه داد و فریاد کنیم) . بنابراین تبلیغات در فضای آنلاین هم یکی دیگر از کارهایی است که باید برای موفقیت بیشتر و سریع تر کسب و کارمون در فضای مجازی انجام بدیم . در صفحه زیر میتونین با راه های مختلف برای تبلیغات در فضای مجازی آشنا بشین ، آموزشهای لازم رو فرا بگیرین و در صورت نیاز انجام این خدمات رو به مدیر مجازی واگذار کنین تا به بهترین نحو براتون انجام بده.

برای ورود به صفحه تبلیغات آنلاین اینجا کلیک کنین.

ایمیل مارکتینگ و آموزشهای رایگان آن:

تا حالا چقدر مشتری داشتین که از خدمات شما هم راضی بودن و هیچ مشکلی هم با شما نداشتن ، اما رفتن و دیگه برنگشتن ؟

میدونین مشکل کجا بوده ؟

نباید ارتباطتون رو با مشتریان قطع کنین ، اگر اینکارو انجام بدین دفعه بعد که این مشتری به خدمات شما نیاز داره یا اسم و ادرس شما رو فراموش کرده و یا به رقبای نزدیکتر مراجعه کرده و یا …..و هزار اتفاق ممکنه این وسط بیفته که دیگه به شما مراجعه نکنن .

برای اینکه جلوی این معضل رو بگیریم ، نیاز به تداوم ارتباط با مشتریانمون داریم ، نباید ارتباط خودمون رو با مشتریان قطع کنیم .

در صفحه ایمیل مارکتینگ ، میتونین برای این تداوم ارتباط با ایمیل ، از مشاوره مدیر مجازی استفاده کنین . یاد بگیرین که چرا ایمیل مارکتینگ ؟ چطوری ایمیل مارکتینگ ؟ و خیلی آموزشهای مفید دیگه در این زمینه.

برای ورود به این صفحه روی این لینک کلیک کنین : ایمیل مارکتینگ

رادیوی مدیر مجازی:

ما در وب سایت مدیر مجازی بخش ویژه و کاملا رایگانی برای اعضا سایت خودمون داریم (عضویت در سایت هم کاملا رایگانه).

در بخش رادیوی مدیر مجازی آموزشهای کوتاه و کاربردی برای جذب مشتری بیشتر رو به اعضامون هدیه میکنیم ، این آموزشها صرفا برای استفاده از فضای مجازی نیست و رادیوی مدیر مجازی سعی داره آموزشهای کوتاه و کاربردی برای موفقیت در فضای افلاین و غیر آنلاین رو به شما آموزش بده ، این طوری و با وجود این قسمت مدیر مجازی سعی میکنه ، همه آموزشهای لازم برای موفقیت در کسب و کار رو در فضای مجازی و فضای سنتی به شما آموزش بده ، حتما به این قسمت هم سر بزنین و با عضویت کاملا رایگان در سایت از آموزشهای مخصوص اعضا استفاده کنین .

برای ورود به بخش رادیوی مدیر مجازی روی این لینک کلیک کنین : رادیوی مدیر مجازی

 

 

حالا که تا اینجای این مقاله رو خوندی ، مسیر ادامه مطالعه و یادگیریت رو مشخص کن :

اگر هنوز میخوای درباره معرفی دیجیتال مارکتنیگ و تعاریف اولیه اون مطالعه کنی روی این لینک کلیک کن :

معرفی دیجیتال مارکتنیگ

اگر هم میخوای یک شاخه بری بالاتر و از معرفی دیجیتال مارکتینگ خارج بشی و مطالب دیگری غیر از معرفی دیجیتال مارکتینگ از مبحث دیجیتال مارکتینگ بخونی روی این لینک کلیک کن تا به سرشاخه اصلی مبحث دیجیتال مارکتینگ هدایت بشی :

آموزش دیجیتال مارکتینگ

ادامه یادگیری رایگان :

این صفحه رو به اشتراک بزار !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست