طرز تفکر و باروهای مدیر کسب و کار

سلام ، سلام و سلام . نمیدونی توی این صفحه چه خبره ، نمیدونی چقدر حرف برای گفتن برات دارم و نمیدونی چطوری مطالب این صفحه به موفقیت تو در کسب و کار کمک میکنه .

عزیز دلم ، همراه گرامی مدیر مجازی ، من رضا نکوئی هستم مدیر وب سایت مدیر مجازی ، اگر یک بلندگو به دست من بدن که وقتی داخل اون بلند گو صحبت کنم ، تک تک انسانهای روی زمین صدای منو بشنون و از طرز تفکر و باورهای مدیر کسب و کار داخل اون بلندگو فریاد میزنم .

چی میگم ؟ ادامه این صفحه و مطالب لینکهای داخل این صفحه رو بخون تا صدای منو از اون بلند گو بشنوی.

 

نحوه شکل گیری تفکرات و باورهای مدیر کسب و کار :

کودکی به دنیا میاد ، وای وقتی به عظمت تولد یک انسان فکر میکنم تنها میتونم بگم ، أشهد أن لا إله إلا الله.

وقتی متولد شدیم ظرف تفکرات و باورهای ما خالی بود ، مخزنی با عظمت ، اما خالی از علم و اطلاعات . چی میشه که بعد سالها باورها و تفکراتی پیدا میکنیم که مثلا در کسب و کار به هیچ وجه حاضر نمیشیم یک قدم برای موفقیت بیشتر برداریم ؟

چی میشه که آنچنان تفکرات اشتباه در جان و روح ما رسوخ میکنه که اگر نعوذبالله خدای رحمان هم در دیده ما ظاهر بشه و بگه فلانی میخوای در کسب و کارت موفق بشی این کارو بکن ، میگیم نه این مدلی جواب نمیده ، من راهم رو بلدم !

نحوه شکل گیری تفکرات و باورها اولین آموزش این بخشه . از آموزش موفقیت در کسب و کار ، وارد زیر مجموعه تفکرات و باورهای مدیر کسب و کار شدیم و از زیر مجموعه تفکرات و باورهای مدیر کسب و کار میخوام وارد مقاله نحوه شکل گیری تفکرات و باورها بشیم . در این مقاله آنچه که از این مبحث میدونم رو برات توضیح میدم ، بیا داخل این مقاله :

شکل گیری تفکرات و باورهای مدیر کسب و کار

 

روش تغییر در باورها و تفکرات مدیر یک کسب و کار:

در مقاله قبلی درباره نحوه شکل گیری تفکرات و باورهای یک انسان از بدو تولد و همچنین نحوه شکل گیری تفکرات مدیر یک کسب و کار برات توضیح دادم . در مقاله قبلی خوندیم چطوری به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه باورها و تفکرات ما شکل گرفته و چه بخوایم و چه نخوایم این طرز تفکر و باورهای ایجاد شده در ما به عنوان مدیر یک کسب و کار تاثیر مثبت یا منفی داره.

در این لحظه و در این مقاله میخوام درباره اینکه چطوری این باورها و تفکرات رو تغییر بدیم تا این تغییر مثبت باعث بهبود کسب و کار ما بشه ، برات توضیح بدم .

بنابراین اگر بگیم سرمنشا شروع موفقیت در کسب و کار ، شروع تغییرات در باورها و تفکرات ماست ، حرف اشتباهی نزدیم . لطفا برای ادامه مطالعه این مبحث جذاب به این مقاله مراجعه کن :

تغییر در باورها و تفکرات مدیر کسب و کار

 

آقای مدیر ، با افکارت هر روز خودت را به جهنم میبری یا بهشت؟

میخوای حال و روحیه ات رو بدون یک ریال هزینه با یک ترفند عالی کنی ؟ میدونی اگر حال و روحیه عالی داشته باشی ، زندگی بهتری داری ؟ برای کسب و کارت هم تصمیمات بهتری میتونی بگیری ؟ دستاوردهای بیشتری هم به درست میاری ؟ قطعا اینها رو میدونی .

در مقاله این قسمت میخوام بهت یک نکته بگم و به شرطی که 100% اجراش کنی میتونی به همه اینهایی که گفتم برسی . بیا و در این آدرس این مقاله طلایی رو بخون :

آقای مدیر ، با افکارت هر روز خودت را به جهنم میبری یا بهشت؟

 

 

پیج مدیر مجازی رو در اینستاگرام دنبال کن

و از آخرین آموزشهای رایگان مطلع شو !

مطالب مرتبط و یادگیری رایگان :

این صفحه رو به اشتراک بزار !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
با ما تماس بگیرین: شماره موبایل برای تماس ، واتساپ و تلگرام : 09155001890 05138456118