طراح سایت در مشهد

زمانی بود توی هر محله  ، از هر کسب و کاری تعداد اندکی وجود داشت ، اگر میخواستی یک محصولی رو بخری و به اولین مغازه مراجعه میکردی ، اگر نداشت باید فاصله زیادی رو پیاده روی میکردی تا به مغازه دوم توی همون شغل می رسیدی ، اما الان همه چی تغییر کرده .

 من رضا نکوئی هستم و میخوام در این مقاله درباره طراحی سایت در مشهد برای مشاغل مختلف  و شروع کسب و کار در اینترنت  براتون توضیح بدم ، بنابراین اگر کسب و کاری دارین و هنوز در دنیای مجازی فروشگاه خودتون رو راه اندازی نکردین در این مقاله با من همراه باشین .

 

 

تغییرات فراوان در جذب مشتری کسب و کارها از دیروز تا امروز :

اگر جز دهه 50 باشین خوب یادتونه که قبلا کسب و کارها حریم داشتن ، یعنی اگر اینجا یک مغازه خیاطی بود تا یک فاصله معینی خیاطی دوم اجازه تاسیس مغازه خودش رو نداشت ، اما الان دیگه ازین حرفها گذشته و فروشگاه های مختلف مثل قارچ کنار سبز شدن ، البته نسبت به دهه 50 تعداد مشتریان و جمعیت کشور هم بسیار تفاوت کرده ، ولی انگار تعداد مشاغل نسبت به تعداد جمعیت رشد بیشتری داشته !

قبلا رقابت بین مشاغل به شکل اکنون نبود و مغازه دار نیاز به اقداماتی برای جذب مشتری نداشت ، مشتری خودش میومد خرید میکرد و میرفت و مغازه دار هم راضی بود از درآمدش . اما الان چطور؟ !  !  !

حتما شما هم قبول دارین که دیگه اون زمانها گذشته و هر کسی اکنون در هر شغل و کسب و کاری که باشه باید برای جذب مشتری تلاش کنه ، حتی اگر پزشک باشه و مطب افتتاح کرده باشه.

خوب روشهای جذب مشتری هم الان خیلی تغییر کرده و بخش مهمی از مشتریان رو الان میشه از طریق فضای مجازی جذب کرد ، فضایی که قدیما اصلا وجود نداشت ، و برخی از کسب و کارهای الان ، کاملا جذب مشتری خودشون رو از طریق فضای مجازی انجام میدن مثلا خود ما ، در مجموعه کانون تبلیغات 4رنگ کلیه مشتریان بخش های مختلف مجموعه رو از طریق فضای مجازی و اینترنت جذب میکنیم مثلا ما در مجموعه خودمون خدمات طراحی و چاپ کاتالوگ ،بروشور ، کارت ویزیت و غیره رو انجام میدیم و فقط از طریق دنیای اینترنت و سایتمون مشتری داریم ، مثلا چاپ کارت ویزیت فوری در مشهد رو جستجو کنین داخل گوگل ، سایت ما vizitchap.com  جز دو سایت اول است و یا کارگاه چاپ و رایت سی دی و دی وی دی مجموعه ما هم فقط از طریق سایت cdprint24.com مشتری جذب میکنه و اگر جستجو کنین چاپ سی دی در مشهد اولین سایت ، سایت ما به شما معرفی میشه

 

 

طراحی سایت در مشهد و جذب مشتری از طریق اینترنت :

جذب مشتری از طریق اینترنت مهارتهای خاص خودش رو نیاز داره و واقعا یکی از بهترین روشهای جذب مشتری است . و اگر جذب مشتری از طریق اینترنت رو یادبگیرین ، خواهین دید که یکی از بهترین روشهای جذب مشتری با هزینه مالی کمه .

خوب ، کسب و کار شما چیه ؟ شما هم از طریق دنیای اینترنت دارین مشتری جذب میکنین یا نه ؟ بخش طراحی سایت مجموعه ما طراحی سایت در مشهد رو به مشاغل مختلف مشهدی و سراسر کشور ارائه میکنه و اگر هنوز در دنیای مجازی کسب و کار خودتون رو راه اندازی نکردین ، میتونین روی توانایی یک بخش مجموعه ما حساب کنین ، ما به عنوان یک شرکت طراحی سایت در مشهد ، کسب و کار شما رو به دنیای مجازی وارد میکنیم و تا جذب مشتری از طریق سایت همراه شما خواهیم بود.

 

رقبای شما هم در اینترنت حضور دارن ؟

اگر همین الان درباره کسب و کار خودتون داخل اینترنت و گوگل جستجو کنین ، حتما سایتهایی رو پیدا میکنین که درباره کسب و کار شماست و همکاران و رقبا شما سایت خودشون رو راه اندازی کردن و از این راهی که خیلی از رقبا استفاده نمی کنند درآمد دارن ، برای موفقیت در دنیای مجازی و اینترنت مطالب زیر رو مطالعه کنین .

  

اولین اقدام برای جذب مشتری از طریق اینترنت :

اگر در مشهد هستین ، ساخت سایت در مشهد میتونه ، اولین اقدام شما برای حضور فعال در دنیای اینترنت باشه ، اگر هم در مشهد حضور ندارین ، خدمات مجموعه ما میتونه به تمام هموطنان ارائه بشه و میتونین با توجه به شغل و کسب و کارتون محصولات و خدمات خودتون رو داخل سایتتون معرفی کنین ، از خدمات بهینه سازی سایت ما برای موتورهای جستجو استفاده کنین و سایت شما رو به نتایج خوبی در جستجو های مردم برسونیم و بتونین عملا با فعال شدن در اینترنت ، واقعا هم مشتری جذب کنین و کسب درآمد شما از اینترنت آغاز بشه .

اگر هنوز به داشتن وب سایت اعتقادی ندارین و میخواین بدونین چرا باید سایت داشته باشین  ، ازتون دعوت میکنم مقاله زیر رو مطالعه کنین

داشتن سایت چه سودی دارد و چرا باید سایت داشته باشیم

فرقی نمیکنه چه کسب و کاری دارین ، در هر شغلی که باشین میتونین با راه اندازی سایت خودتون ، مشتریان بیشتری جذب کنین و درآمد خودتون رو افزایش بدین .

 

انواع طراحی سایت :

ساخت یک وب سایت به روشهای مختلفی میتونه انجام بشه ، یکی از روشهای آن ایجاد یک وب سایت از پایه و برنامه نویسی برای آن سایته ، روش دیگری که میشه یک سایت رو به اون روش تولید کرد ، ساخت سایت با سایت ساز ها و یا سیستم های مدیریت محتوا است . ما در سایت مدیر مجازی در یک مقاله مجزا انواع طراحی سایت رو توضیح دادیم ، اگر میخواین اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنین مقاله انواع طراحی سایت در مشهد رو یک نگاهی بندازین .

 

مراحل طراحی سایت :

برای اینکه سایت خودتون رو فعال کنین چند مرحله رو باید طی کنین :

 1. انتخاب دامنه و اسم سایت 
 2. انتخاب قالب و ظاهر سایت 
 3. انتخاب امکانات و توانایی سایت 
 4. و ....

توضیح کامل این مراحل رو میتونین در مقاله مراحل طراحی سایت در مشهد بخونین .

 

انتخاب دامنه سایت یکی از مهترین اقدامات طراحی سایت :

انتخاب اسم برای وب سایت بخش بسیار مهمی از فرایند طراحی سایته ، در بعضی مواقع شکست یا موفقیت یک کسب و کار در فضای مجازی میتونه نتیجه انتخاب یک اسم عالی برای وب سایت و یا انتخاب یک اسم نامناسب و بی ربط باشه ،  اسم وب سایت باید مشخص کننده نوع کسب و کار ، نمایش دهنده قدرت و اقتدار کسب و کار و القاع کننده مکانی مطمئن برای سفارشتان مشتریان باشه ، برای انتخاب اسم و هاست وب سایت نیز می تونین مقاله کاملتری که برای استفاده شما نوشته شده رو مطالعه کنین با عنوان هاست و دامنه رایگان برای سفارش طراحی سایت

 

مراحل جذب مشتری از طریق وب سایت :

 • اطلاعات سایتتون رو کامل کنین و همه خدمات و محصولاتتون رو در سایت معرفی کنین و درباره هر کدام از خدمات و محصولاتتون تصاویر لازم و توضیحات کامل رو درج کنین .
 • ببینین درباره کسب و کار شما ،مشتریان در اینترنت چه جستجوهایی انجام میدن و چه کلماتی رو جستجو میکنن ، تا به همکاران و محصولات یا خدمات شما دسترسی پیدا کنن
 • درباره جستجوهای مشتریان در سایت خودتون مقاله بنویسین و در این زمینه همیشه فعال باشین و حتما در این زمینه از یک متخصص سئو کمک و مشاوره بگیرین.
 • بعد از طراحی سایت در مشهد توسط ما برای شما ، سایت شما به گوگل معرفی میشه و گوگل مقالات شما رو که درباره جستجوهای مشتریان مینویسین شناسایی میکنه و سایت شما رو در نتایج جستجوهای خودش به مردم معرفی میکنه
 • همچنان سایتتون رو باید فعال نگه دارین و بروزکنین و مقالات بیشتر تولید کنین از یک سئو کار کمک بگیرین و این طوری رتبه سایت شده بهتر شده و به صفحات اول گوگل میرسین
 • و بعد شروع به جذب مشتری از طریق سایتتون میکنین

البته مراحلی که دربالا گفته شده تخصصی است و ما در کنار شما خواهیم بود و بعد از طراحی سایت تا جذب مشتری از طریق سایت و کسب درآمد از اینترنت شما رو طبق قراردادی که باهاتون خواهیم داشت ،  راهنمایی میکنیم و تنها نمیگذاریم ، نگران نباشین.

 

 

 

 

چه کسی در صنف شما پیشتاز است ؟

کسب و کارهایی که زودتر سایتشون رو فعال میکنن و طبق مطالب این صفحه  سایتشون رو بروز میکنن و مقالات مختلف برای جذب مشتری داخل سایتشون میزارن  در موقعیت بهتری نسبت به سایر رقبا و همکاران خودشون قرار میگیرن و درجستجوها در نتایج بالاتر قرار میگیرن ، با توجه به این توضیح هر چقدر دیرتر کسب و کار خودتون رو در فضای مجازی و اینترنت شروع کنین ، سخت تر میتونین به نتایج بالا برسین چون قبل از شما رقبا نتایج بالاتر رو از آن خودشون کردن.

 

هزینه طراحی سایت مشهد :

قیمت طراحی سایت در مشهد به عواملی مختلفی بستگی داره ، هر کدوم از این عوامل میتونین هزینه طراحی سایت در مشهد رو کاهش یا و افزایش بدین ، مهمترین عواملی که در تعیین قیمت طراحی سایت مشهد موثر است عبارتند از :

مدت زمان اجرای طراحی سایت

تعداد دامنه های ثبت شده برای وب سایت

فعالیت بر روی سئو سایت

سابقه شرکت طراحی سایت و ....

اگر میخواین درباره هزینه طراحی سایت در مشهد اطلاعات بیشتری کسب کنین ، پیشنهادصفحه هزینه طراحی سایت مشهد مدیر مجازی رو نگاهی بندازی .

 

پشتیبانی از وب سایت شما بعد از طراحی :

پشتیبانی یک وب سایت مثل خدمات پس از فروش محصولات مختلفه ، با اتمام طراحی سایت و تحویل اون به مشتری تازه همکاری مشتری با طراح وب سایت شروع میشه ، بعد از اینکه سایت خودتون رو راه اندازی کردین ، برای تکمیل کردن اون ،ایجاد تغییرات مورد نیاز ، تکمیل کردن بخش های جدید باز هم به طراح سایت خودتون نیاز دارین و هر طراح سایتی باید خدمات پس از فروش عالی برای مشتریان خودش داشته باشه ما در مجموعه مدیر مجازی همه تلاشمون اینه که پشتیبانی کاملی به مشتریان خودمون ارائه کنیم ، توضحیات بیشتر در این باره رو میتونین در این مقاله مطالعه کنین و اطلاعات خودتون رو افزایش بدین .

پشتیبانی کامل برای طراحی سایت در مشهد

 

 طراحی سایت ریسپانسیو و  واکنشگرا رو از مجموعه مدیر مجازی بخواین :

یکی از موارد مهم در طراحی سایت ، ریسپانسیو و واکنشگرا بودن سایت شماست ، خیلی ها برای مشاهده سایت شما از کامپیوتر استفاده میکنن و بسیاری از افراد هم برای مشاهده سایت شما از گوشی موبایل و یا تبلت خودشون استفاده میکنن ، ریسپانسیو بودن سایت یعنی : سایت شما در دستگاههای مختلف درست نمایش داده بشه هم در کامپیوتر ، هم در موبایل و هم در تبلت ، باید به بهترین نحو نمایش داده بشه که ارتباط مشتریان با وب ساییت شما دچار چالش و مشکل نشه ، ما در مجموعه مدیر مجازی یک سایت کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا رو خدمت شما تقدیم میکنیم .

 

 

 

 

آموزش طراحی سایت در مشهد :

یکی از بهترین اقدامات در زمینه حضور در فضای مجازی و کسب درآمد از طریق وب سایت اینه که خودتون طراحی سایت رو یادبگیرین و کار طراحی سایت خودتون رو خودتون انجام بدین ، اگر آشنایی اولیه با اینترنت و کامپیوتر داشته باشین میتونین طراحی سایت رو از مجموعه مدیر مجازی یاد بگیرین و خودتون مسلط بر کسب و کار مجازی تون بشین و بدون نیاز به طراح سایت کار وب سایت خودتون رو انجام بدین ، اگر در زمینه یادگیری طراحی سایت علاقه دارین ، مجموعه مدیر مجازی بصورت خصوصی طراحی سایت رو به شما آموزش میده .

 

شرکت های طراحی سایت در مشهد :

خیلی راحت میتونین سایر همکاران ما رو در اینترنت پیدا کنین ، اگر میخواین با سایر شرکتهای طراحی سایت مشهد آشنا بشین ، کافیه در گوگل جستجو کنین ، طراحی سایت مشهد 

لیستی از همکاران ما در مشهد برای شما نمایش داده میشه . بهترین شرکت طراحی سایت رو انتخاب کنین و از خدماتش استفاده کنین .

شرکتهای طراحی سایت در مشهد به سه گروه تقسیم میشن درباره این سه گروه و خصوصیان آنها در مقاله شرکت های طراحی سایت مشهد توضیح کامل براتون اوردیم تا با اطلاعات کامل شرکت مورد نیاز خودتون رو پیدا کنین . خوندن این مقاله هم خالی از لطفا نیست اگر قصد سفارش طراحی سایت دارین .

 

مشاوره رایگان برای طراحی سایت :

از مشاوره رایگان طراحی سایت در مشهد مجموعه مدیر مجازی استفاده کنین و بعد در صورت صلاحدید طراحی سایت خودتون رو به ما یا هر مجموعه دیگری که صلاح دونستین بسپارین ، برای استفاده از مشاوره رایگان میتونین در تلگرام یا واتساپ به شماره 09155001890 پیام بدین و یا با همین شماره تماس بگیرین ، ما مشتاقانه سوالات شما رو به رایگان پاسخ میدیم و راهنمایی میکنیم .

البته از فرم پایین همین صفحه هم می تونین سوالات خودتون رو مطرح کنین و در کمتر از 24 ساعت پاسخ خودتون رو در همین بخش مشاهده کنین .

 ما در مجموعه مدیر مجازی اماده طراحی وب سایت شما هستیم ، اگر موافقین اینجا کلیک کنین : سفارش طراحی سایت در مشهد در  مجموعه مدیر مجازی

ارادتمند : رضا نکوئی ، مدیر وب سایت مدیر مجازی ، مرکز طراحی سایت در مشهد 

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

خسته نباشین
برای آموزشگاه رانندگی هم سایت طراحی میکنین ما زاهدان هستیم
قیمت ها رو دیدم ، چقدر زمان میبره ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خوشحالیم که از شهر مشهد در خدمت شما دوست عزیز از زاهدان هستیم
بله مشکلی نیست ، برای آموزشگاه رانندگی هم طراحی سایت انجام میدیم
بسته به پکیج انتخابی شما بین 1 هفته تا 3 هفته طراحی انجام میشه
با بخش پشتیبانی در تماس باشین در خدمتیم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
هزینه طراحی سایت چقدر میگیرین برای یک شرکت ساختمانی هستیم؟
تشکر

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
هزینه طراحی سایت با توجه به امکاناتی که برای سایتتون میخواین مشخص میشه
در صفحه زیر سه مدل پکیچ طراحی سایت ، امکاناتش و قیمت ها رو می تونین مشاهده کنین
سوالی بود در خدمتیم
http://modiremajazi.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%...

سلام وقت بخیر
هزینه طراحی سایت با توجه به امکاناتی که برای سایتتون میخواین مشخص میشه
در صفحه زیر سه مدل پکیچ طراحی سایت ، امکاناتش و قیمت ها رو می تونین مشاهده کنین
سوالی بود در خدمتیم
http://modiremajazi.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/%D8%B3%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4

ادامه مطلب
نظر جدیدی وجود ندارد

سوالی دارین بپرسین ،سریع پاسخ میدیم .

 1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما