دیجیتال مارکتینگ چیست؟

سلاااام ، حالتون چطووووره ؟ من رضا نکوئی هستم ، مدیر وب سایت مدیر مجازی ، در این مقاله میخوام درباره دیجیتال مارکتنیگ برات توضیح بدم ، اگر آماده ای بزن که بریم !

در سایت مدیر مجازی چه خبره و چه کمکی به موفقیت شما در فضای مجازی میکنیم ؟

ما در وب سایت مدیر مجازی ، خدمات و آموزشهای موفقیت به مدیران در فضای مجازی رو ، ارائه میکنیم .

یعنی به مدیران کسب و کارها کمک میکنیم و بهشون آموزش میدیم چطوری در فضای مجازی حضور پیدا کنن و با استفاده از این فضا درآمد خودشون رو بیشتر کنن .

 

خلاصه تمام خدمات سایت مدیر مجازی و کمکی که به شما میکنه ، میشه این جمله :

میخواین کسب و کارتون رو به فضای مجازی وارد کنین و درآمدتون رو بیشتر کنین ؟

بصورت کاملا رایگان از آموزشهای مدیر مجازی استفاده کنین و اگر نیاز به کمک داشتین : ما میتونیم برای موفقیت در فضای مجازی ،  به شما کمک کنیم . همه حرف ما همینه .

 

خوب حالا بابت اینکه بهتر با آموزشهای رایگان و خدمات وب سایت مدیر مجازی آشنا بشین ، باید ابتدا معنی و مفهوم  چند گزینه رو با هم مرور کنیم :

 

  • فضای مجازی کجاست :

خیلی ساده و روان ، به محیط اینترنت ، سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای شبکه های اجتماعی مختلف مثل تلگرام ، واتساپ ، اینستاگرام و …و کلا به فضایی که بر بستر اینترنت با این نرم افزارها و سایتها ایجاد شده فضای مجازی گفته میشه .

 

  • مدیر مجازی چه خدمات و آموزشهای رایگانی برای موفقیت در فضای مجازی داره ؟

خدماتی که وب سایت مدیر مجازی ،  برای موفقیت به مدیران در فضای مجازی ارائه میکنه ، متنوع و مختلفه و این خدمات و آموزشها بصورت خلاصه ، دیجیتال مارکتینگ و آموزش دیجیتال مارکتینگ گفته میشه . یعنی چی ؟ لطفا ادامه رو بخونین .

 

  • دیجیتال مارکتینگ دیگه چیه :

قبل از تعریف دیجیتال مارکتینگ ، ابتدا باید کلمه مارکتینگ رو تعریف کنیم .  معنی مارکتینگ به زبان ساده یعنی بازاریابی ، یعنی چیکار کنیم بیشتر بفروشیم ، یعنی چیکار کنیم درآمد بیشتری از کسب و کارمون داشته باشیم .

خوب حالا که  مشخص شد مارکتینگ یعنی بازاریابی ، اینم باید بدونیم که بازاریابی به دو بخش مهم تقسسیم میشه ، بازاریابی سنتی و بازاریابی دیجیتال .

بازاریابی سنتی :

همان روشهای قدیمی بازاریابی و جذب مشتری است ، مثل بازاریابی حضوری و ارائه توضیحات و خدمات کسب و کارمون ،  به مشتری .

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ :

خوب حالا رسیدیم به تعریف بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ :  به کلیه اقدامات ما برای جذب مشتری ، افزایش فروش و کسب درآمد از فضای آنلاین ، دیجیتال مارکتینگ گفته میشه .

خیلی راحت و خودمونی ،  برای اینکه در فضای مجازی حضور داشته باشیم و شروع به جذب مشتری کنیم و درآمدمون رو زیاد کنیم و به موفقیت در فضای مجاز برسیم ، باید در موارد زیر آموزش ببینیم و این اقدامات رو انجام بدیم و یا این اقدامات رو به متخصص خودش بسپاریم تا یک متخصص این کارها رو برای ما انجام بده .

 

خوب تا اینجا متوجه شدیم :

فضای مجازی به کجا گفته میشه ، وب سایت مدیر مجازی برای رسیدن به موفقیت به مدیران کمک میکنه و متوجه شدیم برای موفقیت در فضای مجازی باید بازاریابی و جذب مشتری از طریق فضای مجازی رو یاد بگیریم وهمچنین متوجه شددیم : به اقدامات ما  برای جذب مشتری و کسب درآمد از طریق فضای مجازی و استفاده از ابزارهای آنلاین ، دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال گفته میشه . اوکی ؟

 

راه رسیدن به موفقیت در فضای مجازی:

حالا برای اینکه بتونیم در فضای مجازی به موفقیت برسیم به ابزارها و وسایلی احتیاج داریم تا بوسیله این ابزارها بتونیم در فضای مجازی مشتری جذب کنیم . این ابزارها و وسایل ، کار بازاریاب رو برای ما انجام میدن و ما بوسیله این ابزارها مشتریان جدید رو پیدا میکنیم و فروش و درآمد خودمون رو افزایش میدیم.

 

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ ، یا ابزارهای بازاریابی دیجیتال :

برای استفاده حداکثری از فضای مجازی و جذب بیشترین مشتری و کسب بالاترین درآمد از فضای مجازی ، به موارد زیر نیاز داریم :

  • طراحی سایت و داشتن یک وب سایت عالی.
  • سئو و بهینه سازی وب سایتمون برای گوگل و قرار گرفتن در صفحات اول.
  • تولید محتوا و ارائه اطلاعات مهم از کسب و کارمون ، به مشتریان.
  • حضور در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام برای جذب مشتری بیشتر.
  • استفاده از تبلیغات آنلاین برای معرفی بهتر کسب و کار خودمون.
  • ایمیل مارکتینگ و ایجاد راهی کم هزینه و عالی برای برای تداوم ارتباط با مشتریان.
  • و …..

بنابراین اگر قرار باشه کسب و کار ما در فضای مجازی فعال بشه و مشتری و درآمد عالی کسب کنه ، باید حضوری قوی و پررنگ در فضای مجازی داشته باشیم و نحوه استفاده از ابزارهای مختلف برای جذب مشتری رو یاد بگیریم .

 

حالا کاری که وب سایت مدیر مجازی برای شما انجام میده اینه که :

همه موارد فوق رو به شما آموزش رایگان میده ، اگر دوست داشتین این موارد رو خودتون انجام میدین و اگر دوست داشتین میتونین انجام این موارد رو به مدیر مجازی بسپارین . انتخاب با شما !

حال و حوصله و وقتش رو دارین  ،این آموزشها رو یادبگیرین و خودتون از ابزارهای مختلف در فضای مجازی برای کسب درآمد استفاده کنین ،حال و حوصله و وقتش رو ندارین مدیر مجازی این کارها رو براتون انجام میده. چطوره ؟

 

خدمات و آموزشهای رایگان مدیر مجازی به مدیران ، برای موفقیت در فضای مجازی

آموزشهای رایگان موفقیت در کسب و کار:

در زیر مجموعه آموزشهای رایگان موفقیت در کسب و کار میتونین نکات مهمی رو درباره شخصیت مدیر ، آموزش بازاریابی و سایر نکاتی که برای موفقیت در کسب و کار نیاز دارین مطالعه کنین . برای ورود به صفحه آموزشهای موفقیت در کسب و کار روی لینک زیر کلیک کنین :

آموزشهای رایگان موفقیت در کسب و کار

 

آموزشهای رایگان دیجیتال مارکتینگ :

با دیجیتال مارکتینگ ، ابزارهای اون و سایر آموزشهایی که برای بهره برداری از دیجیتال مارکتنیگ نیاز دارین در صفحه زیر آشنا میشین ، حتما این آموزشهای رایگان رو نیز دنبال کنین :

آموزش رایگان دیجیتال مارکتینگ

آموزش رایگان طراحی سایت :

اگر میخواین طراحی سایت رو رایگان یاد بگیرین به این صفحه مراجعه کنین :آموزش طراحی سایت با وردپرس

در این صفحه میتونین به دنیای آموزش طراحی سایت و اطلاعات فراوانی که برای طراحی سایت نیاز دارین ، دسترسی پیدا کنین ، در این بخش مطالب ، طبق نیاز و به ترتیب از صفر تا صد برای شما قرار میگیره .

در صورتی که میخواین از خدمات طراحی سایت مدیر مجازی استفاده کنین و مدیر مجازی وب سایت شما رو طراحی کنه ، به این صفحه مراجعه کنین :

طراحی سایت مشهد

 

آموزش رایگان سئو سایت :

برای اینکه وب سایت شما در صفحات اول گوگل قرار بگیره ، لازمه اقداماتی در سایت خودتون انجام بدین به این اقدامات ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو گفته میشه .

برای یادگیری رایگان سئو سایت به صفحه زیر مراجعه کنین ، مطالب آموزشی این قسمت هم ،  با توجه به آموزش سئو از مرحله مقدماتی شروع میشه و کم کم اطلاعات حرفه ای تر از سئو رو ، در دسترس شما قرار میده .

آموزش سئو 

اگر هم تمایل دارین سئو وب سایت خودتون رو به مدیر مجازی بسپارین به این صفحه مراجعه کنین :

سئو سایت

آموزش رایگان تولید محتوا :

اگر قرار باشه مشتریان زیادی از طریق فضای مجازی جذب کنین ، یکی از کارهای مهم شما ، تولید محتوا درباره کسب و کار خودتونه ، یعنی از کسب و کار خودتون ، سوالاتی که برای مشتریان شما پیش میاد ،  نحوه کار با محصولات یا خدمات شما و …اطلاعات مفیدی تولید کنین و از طریق فضای مجازی این اطلاعات رو در دسترس مشتریان خودتون قرار میدین ، وقتی مشتریان بالقوه شما مثلا داخل اینترنت درباره کسب و کار شما جستجو میکنن ، محتوای تولید شده شما به اونها نمایش داده میشه و این طوری باب آشنایی با کسب و کار شما برای مشتریان باز میشه . اگر میخواین درباره تولید محتوا اطلاعات بیشتری کسب کنین به صفحه زیر مراجعه کنین :

آموزش تولید محتوا

در صورت تمایل به سفارش تولید محتوا و انجام آن توسط مدیر مجازی برای شما به این صفحه مراجعه کنین :

تولید محتوا

آموزشهای رایگان بازاریابی در اینستاگرام:

یکی دیگه از اقداماتی که برای جذب مشتری بیشتر ،  باید حتما انجام بدین تا به موفقیت کامل تر برسین ، حضور در شبکه های اجتماعی گوناگون مثل اینستاگرام و امثال اونه .

اینکه چطوری در این شبکه های اجتماعی حضور پیدا کنین ، برای خودتون حساب کاربری بسازین و در این شبکه های اجتماعی چطوری مشتری جذب کنین ، مطلبی است که میتونین با خوندن آموزشهای بازاریابی در اینستاگرام شروع به یادگیری کنین.

آموزشهای رایگان بازاریابی در اینستاگرام

رادیوی مدیر مجازی :

ما در وب سایت مدیر مجازی بخش ویژه و کاملا رایگانی برای اعضا سایت خودمون داریم (عضویت در سایت هم کاملا رایگانه).

در بخش رادیوی مدیر مجازی آموزشهای کوتاه و کاربردی برای جذب مشتری بیشتر رو به اعضامون هدیه میکنیم ، این آموزشها صرفا برای استفاده از فضای مجازی نیست و رادیوی مدیر مجازی سعی داره آموزشهای کوتاه و کاربردی برای موفقیت در فضای افلاین و غیر آنلاین رو به شما آموزش بده ، این طوری و با وجود این قسمت مدیر مجازی سعی میکنه ، همه آموزشهای لازم برای موفقیت در کسب و کار رو در فضای مجازی و فضای سنتی به شما آموزش بده ، حتما به این قسمت هم سر بزنین و با عضویت کاملا رایگان در سایت از آموزشهای مخصوص اعضا استفاده کنین .

برای ورود به بخش رادیوی مدیر مجازی روی این لینک کلیک کنین : رادیوی مدیر مجازی

 

 

حالا که تا اینجای این مقاله رو خوندی ، مسیر ادامه مطالعه و یادگیریت رو مشخص کن ، این مقاله ای که مطالعه کردی از مقالات معرفی دیجیتال مارکتینگ بود ، اگر هنوز میخوای درباره معرفی دیجیتال مارکتنیگ و تعاریف اولیه اون مطالعه کنی روی این لینک کلیک کن :

معرفی دیجیتال مارکتنیگ

اگر هم میخوای یک شاخه بری بالاتر و از معرفی دیجیتال مارکتینگ خارج بشی و مطالب دیگری غیر از معرفی دیجیتال مارکتینگ از مبحث دیجیتال مارکتینگ بخونی روی این لینک کلیک کن تا به سرشاخه اصلی مبحث دیجیتال مارکتینگ هدایت بشی :

آموزش دیجیتال مارکتینگ

سوالی داری ؟ حتما در قسمت دیدگاه ها کمی پایین تر برام بنویس ، ارادتمند رضا نکوئی

پیج مدیر مجازی رو در اینستاگرام دنبال کن

و از آخرین آموزشهای رایگان مطلع شو !

مطالب مرتبط و یادگیری رایگان :

این صفحه رو به اشتراک بزار !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
با ما تماس بگیرین: شماره موبایل برای تماس ، واتساپ و تلگرام : 09155001890 05138456118