ایجاد اعتماد در اینستاگرام

10 نکته برای اعتماد سازی در اینستاگرام

سلاااااام ،حالتوووون چطوره ؟🌸🌸🌸🌸

من رضا نکوئی هستم ، مدیر وب سایت مدیر مجازی ، در این مقاله میخوام درباره ایجاد اعتماد در اینستاگرام براتون توضیح بدم. شما هم برای کسب و کارتون در اینستاگرام یک پیج دارین ؟

تونستین در فالووورهای خودتون اعتماد ایجاد کنین ؟ چقدر تونستین در جلب اعتماد مخاطبین و فالوورهای اینستاگرامتون موفق عمل کنین ؟ به هر میزان موفقیت که رسیده باشی ، خوندن این مقاله رو بازم بهت توصیه میکنم ، چون ممکنه حتی یک نکته در این مقاله ببینی که تا حالا بهش توجه نداشتی . پس بریم در ادامه ببینیم چه خبره.

 

ایجاد احساس اعتماد مهمترین نکته این مقاله :

هرکاری که در عالم گفته شده برای ایجاد اعتماد در فالوور اینستاگرام انجام بدی ، اما آخرش وقتی یک نفر میاد داخل پیجت حس اعتمادش دچار مشکل بشه ، تو باختی و نتیجه نگرفتی ! چون 99 نکته اعتمادزا داشته باشی یک نکته عدم اعتماد ، همون یک نکته همه چی رو خراب میکنه .

میدونی چی میخووام بگم ؟ میخوام بگم ، به کوچکترین نکاتی که در مخاطب حس بی اعتمادی ایجاد میکنه باید توجه کنی و اون قسمت رو به بهترین نحوه حل کنی و کاری کنی که جای هیچ گونه شک و شبه ای در بازدیدکننده پیجت باقی نمونه .

خیلی از پیج ها ساده ترین مواردی که در مخاطب حس بی اعتمادی ایجاد میکنه رو هم رعایت نمیکنن و بعد توقع دارن فالوورها ازشون خرید کنن و درآمد داشته باشن ، در زیر این موارد رو بهت میگم با دقت بخون :

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام ، با واقعی بودن !

اینو برای شما نمیگم ، برای اون فروشنده ای میگم که با هدف کلاهبرداری میاد یک پیج میزنه و میخواد فقط از ملت پول بگیره ، اقا یا خانم کلاهبردار ، درسته که بعضی از افراد ساده پیدا میشن و بهت پول میدن اما خیلی از افراد هم متوجه واقعی نبودن و کلاهبردار بودن شما میشن .

یک سوال ؟ مگر دنبال درآمد نیستی ؟ خوب یک کسب و کار واقعی راه بنداز ، فرووش دراینستاگرام که سرمایه نمیخواد .

یک کلی فروش رو پیدا کن ، جنس با کیفیت رو ازش بگیر در اینستاگرام درست تبلیغ کن و بفروش و سود حلالت رو بردار ، تو که داری زحمت میکشی و اکثر افراد هم متوجه کلاهبردار بودنت میشن، خوب بیا و سالم کار کن و درآمد داشته باش ، این بهتر نیست ؟ هم به درآمد میرسی ، هم به درآمد پایدار میرسی و بازم مشتری قبلی ازت خرید میکنه ، هم خیالت راحته و پول حلال در میاری ، یک کم فکر کن ، حتما موافق هستی!

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با درج تلفن ثابت و آدرس در پیج :

اگر فروشگاه فیزیکی هم نداری ، هیچ ایرادی نداره ، خیلی ها هستن تو خونه کار میکنن و جنس با کیفیت رو از داخل خونه در اینستاگرام معرفی میکنن و میفروشن ، یکی از راه های ابتدایی برای جلب اعتماد مخاطب اینه که شماره تلفن ثابت و آدرس بزاری داخل بایو پیجت و زیر تصاویر محصولاتت هم این شماره رو بزن!

وقتی مشتری میبینه شما ، آدرس مشخص و تلفن ثابت زدی خیلی راحت تر بهت اعتماد میکنه و متوجه میشه شما یک کسب و کار واقعی هستی و کلاهبردار نیستی . تلفن و آدرس خونه رو بزن اگر فروشگاه نداری و هر کس هم تماس گرفت به بهترین نحوه پاسخ بده!

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با نمایش مجوزهای کسب و کار :

اگر یک فروشگاه فیزیکی برای کسب و کارت داری و مجوزهای شغلی رو گرفتی ، حتما این مجوزها رو در پیجت نشون بده و سابقه فعالیت قانونی خودت رو اعلام کن ، یکی از مهترین هایلایت های پیجت میتونه به اسم مجوزها باشه ، هر مجوزی درباره کسب و کار خودت داری به وضوح داخل این هایلایت معرفی کن و حتی زیرش بنویس از اتحادیه …..شهر …..میتونین استعلام بگیرین ، اگر این کارو انجام بدی دیگه به هیچ وجه به ذهن مشتری خطور نمیکنه که شما یک کسب و کار واقعی نیستی و احتمالا کلاهبردار هستی.

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با نمایش پشت صحنه کسب و کار  :

همه تلاش ما در اینستاگرام برای ایجاد اعتماد در فالوور اینه که به مخاطبمون ثابت کنیم ، ما یک کسب و کار واقعی هستیم ، کلاهبردار نیستیم و جنس با کیفیت رو میفروشیم ، یکی دیگه از کارهایی که اعتماد در مخاطب رو شکل میده اینه که ، از پشت صحنه کسب و کارت فیلم و عکس بزاری، یکی دیگه از هایلایت های پیجت میتونه به اسم پشت صحنه باشه و داخل این هایلایت از بخش های مختلف کسب و کارت ، مراحل تولید کالا ، مراحل بسته بندی و ارسال کالا ، و ….فیلم و عکس بزاری .

حتی اگر فروشگاه داری از تابلو خیابون که مشخص میکنه فروشگاه شما کدام خیابونه فیلم بگیر و بعد برو داخل فروشگاه و دقیقا نشون بده کسب و کار شما کجای اون شهره.

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با نمایش نظرات مشتریان :

برای هر مشتری که کالایی رو میفرستی یا خدماتی رو بهش میدی ، ازش بخواه در کنار کالا یا خدمات شما از خودش فیلم بگیره و نظرش رو راجع به کالا یا خدمات شما بگه ، یک انگیزه یا اشانتیون برای این مشتریان در نظر بگیر تا این زحمت رو به خودشون بدن و حاضر بشن از خودشون فیلمبرداری کنن و نظرشون رو اعلام کنن ، این نظرات رو در یک هایلایت دیگه به اسم نظرات مشتریان قرار بده و حتی اگر مشتری مشکلی نداشت و پیج اینستاگرام داشت ، پیج اون مشتری رو هم معرفی کن ، این طوری هم تبلیغی برای اون مشتری میشه و هم اثبات قوی تری برای واقعی بودن مشتری شما و ارسال نظرش میشه.

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با اومدن جلو دوربین در استوریها و پست ها :

خود شما باشی از پیجی خرید میکنی که فقط عکس داره یا فیلم دراه و هیچ آدمی تو فیلم هاش مشخص نیست یا از پیجی خرید میکنی که مدیر اون کسب و کار در فیلم ها به دفعات دیده میشه و خیلی خوب و عالی داره درباره محصول یا خدماتش حرف میزنه؟

همینکه فالوورها به دفعات شما رو جلو دوربین ببینن و با چهره و صدا و نحوه برخورد و حرف زدن شما آشنا بشن ، کلی به ایجاد اعتماد در اونها کمک میکنه ، یادت نشه.

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با پاسخ صوتی به دایرکت ها :

هر فالووری که در دایرکت ازت سوالی پرسید ، با تایپ کردن و متن جوابش رو نده ، با لحن مناسب و با صدا پاسخش رو بده و قشنگ و کامل فایده اون محصول یا خدمت رو برای مشتری بگو ، همین که صدای شما رو فالوور در دایرکت میشنوه ، خیلی بهتر اعتمادش شکل میگیره تا اینکه متنی رو ببینی که نتونه فرستنده متن رو تصور کنه !

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با پرداخت هزینه در محل مشتری :

مهمترین دغدغه مشتری برای اعتماد ، از دست دادن پوله ، وقتی مشتری مطمئن باشه نمیشه سرش کلاه گذاشت به راحتی ازت خرید میکنه ، یکی از بهترین راه های ایجاد اعتماد در مشتری ، پرداخت در محل بعد از دریافت کالاست . اگر بتونی با هماهنگی با پست یا تیپاکس این کارو انجام بدی که مشتری بعد از دریافت کالا هزینه رو پرداخت کنه ، میتونی فروشت رو به نحوه چشم گیری افزایش بدی.

البته بعضی وقتا هم پیش میاد که مشتری منصرف میشه و میزنه زیر همه چیز و کالا رو تحویل نمیگیره و مبلغ رو هم پرداخت نمیکنه که البته اگر کالای با کیفیتی داشته باشی ، قیمت مناسبی داشته باشی ، برخورد خوبی داشته باشی و از مشتری تایید ارسال بگیری ، ارسالت به موقع و بدون مشکل باشه و ….این مساله رو حل میکنه برات.

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با گذشت زمان و تولید محتوای عالی:

یک نفر میاد و فالووت میکنه ، توقع نداشته باش همون روز ازت خرید کنه ، اگر همه نکاتی که در این مقاله گفتم رو رعایت کنی ، جای نگرانی نیست با گذشت زمان و دیدن محتوای عالی و ارزشمند تو ، این فالوور هم مشتری میشه ، یا بهتر بگم این قدر مشتری داری که دیگه نگران فروش و درآمد نیستی ، پس عجله نکن ! همه نکات رو رعایت کن ، بزار زمان بگذره و محتوای عالی تولید کن ! یک نیمرو درست کردن هم زمان میخواد ، پس نگو چرا کسی خرید نمیکنه ، اگر همه نکات رو رعایت کردی باید کمی هم صبر کنی و محتوا عالی تولید کنی .

 

ایجاد اعتماد در اینستاگرام با داشتن وب سایت و پرداخت آنلاین سایت:

یکی از راه های بسیار ارزشمند برای ایجاد اعتماد در مخاطب اینه که به فالوور نشون بدیم کسب و کار ما با بقیه رقبا تفاوت های مهمی داره و ما جز حرفه ای ها و معتبرها در کسب و کار خودمون هستیم . پیج اینستا که رایگانه و هر کسی میتونه ایجاد کنه ، اما یک کسب و کاری که وب سایت داره یک سر و گردن از بقیه همکارانش بالاتر قرار میگیره .

برای پرداخت مبلغ و خرید آنلاین مشتری رو به سایتت هدایت کن تا با دیدن سایت اعتمادش بیشتر بشه و مبلغ کالا رو از طریق شبکه شتاب و درگاه های بانکی که خودش نشون دهنده اعتبار اون کسب و کاره پرداخت کنه .

 

کلام آخر :

هر کاری یک راه و رسمی داره ، بلد باشی به نتیجه میرسی ، بلد نباشی صد که خودت رو به در و دیوار بکوبی خبری از نتیجه نیست .

فروش در اینستاگرام به عوامل زیادی بستگی داره که یکی از نکات مهم اون ایجاد اعتماد در فالووره ، اما اعتماد به تنهایی هم کاربردی برات نداره ،باید یادبگیری چطوری در اینستاگرام بفروشی ، حتما آموزشهای رایگان پیج مدیر مجازی رو دنبال کن تا به موفقیت بیشتر در کسب و کارت برسی .

شما این مقاله رو از بخش ، بازاریابی در اینستاگرام مطالعه کردی ، اگر هنوز میخوای به آموزشهای این بخش ادامه بدی ، به این صفحه برو لطفا :

آموزش بازاریابی در اینستاگرام

اگر هم میخوای از بخش آموزشهای بازاریابی در اینستاگرام خارج بشی و سایر بخش ها رو مطالعه کنی ، لطفا به این صفحه برو :

آموزش اینستاگرام

اگر سوالی داری حتما کمی پایین تر در قسمت دیدگاه ها برام بنویس ، زود بهت جواب میدم ، خیلی ارادت داریم ، رضا نکوئی

پیج مدیر مجازی رو در اینستاگرام دنبال کن

و از آخرین آموزشهای رایگان مطلع شو !

مطالب مرتبط و یادگیری رایگان :

این صفحه رو به اشتراک بزار !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
با ما تماس بگیرین: شماره موبایل برای تماس ، واتساپ و تلگرام : 09155001890 05138456118